marinaabr-1400x90

Петро Бевза «Проникнення» в Карась Галереї

Коли

15 March - 03 April

Де

Карась Галерея Київ, Андріївський узвіз, 22-А

Вартість

Бесплатно

Карась Галерея представляє нову виставку українського художника Петра Бевзи «Проникнення» (живопис), що пройде з 15 березня до 3 квітня.

ХХІ століття багато в чому змінило наше розуміння простору. Але і новий віртуальний світ призводить до фактичної зміни в самому характері свідомості та ідентичності. Потенціал простору визначається кордонами нашого сприйняття.

bevza_5_2018_64x48-inch

Особливістю живописного проекту Петра Бевзи «Інний» – специфічна  співпраця світла і простору.

«У художника як окреме полотно, так і цілісний цикл є лінзою, крізь яку глядач може вдивлятись у складність стосунків між певним варіантом простору і особливістю світла у ньому» – стверджує мистецтвознавець Діана Клочко – «Стосовно живопису є термін, рідковживаний у нашому культурному обширі – «penetration». Його найчастіше тлумачать як «проникнення», однак він має й ширше значення рідкісної інтелектуальної властивості, а саме  – «проникливість». Для мене це той найважливіший досвід проникнення у динамічну безпредметність, який я отримую кожного разу, коли бачу твори Бевзи».У створенні образу художник не вибирає між протилежностями, а використовує їх одночасно: глибину перспективи і площинність, імпровізацію і продуману геометрію, тактильність фактур і локальність кольору.

Художник намагається розширити живописний простір на полотні, простір у нашій уяві, а також простір між нами і живописом, втілюючи поетику ambiguous abstraction (двозначної абстракції).

Автор занурює глядача у середовище, в якому можна відчувати універсум тактильно, на дотик, і водночас, яке здатне активувати особистий, інтимний,  простір, який ми постійно втрачаємо.

Виставка «Проникнення» є розвитком теми живописного проекту «Інний», вибрані твори з якого експонувалась 2017 року у Карась Галереї на виставці Петра Бевзи «Розчерк».

Відкриття виставки 15 березня о 19:00

Cторінка події: https://www.facebook.com/events/183633739081591/

Організатори

Схожі заходи

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery
виставка 18 January - 10 February

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 58
plakat
виставка 10 January - 10 February

Перша Міжнародна Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio” – Львів

Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Б. Возницького 58
«Кордони існування» в галереї Арствіт
виставка 17 January - 02 March

«Кордони існування» в галереї Арствіт

Галерея "Артсвіт" 58
«Дуже кольорові картини» в White World
виставка 05 January - 23 January

«Дуже кольорові картини» в White World

White World 100
ЩЕ

Коментарі