neimovirni-1400x90

Прихід літа кияни та гості столиці відсвяткують масштабною виставкою видатного українського художника Івана Марчука

Коли

29 May - 27 June

Де

ЦУМ Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх

Вартість

Бесплатно

3

29 травня о 19.00 у столичному ЦУМі (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відкриється персональна виставка творів мистецтва одного з найвідоміших українських сучасних авторів, який увійшов до британського рейтингу «Сто геніїв сучасності», Івана Марчука.

7

Проект, що має назву «Коріння» («The Roots»), об’єднав близька сорока полотен п’яти (з 12) авторських циклів широкого творчого діапазону – від філософськи проникливого «Голосу моєї душі» і гіперреалістичних пейзажів до витончених картин серії «Втомлена мелодія» (серію картин створено у 70-х роках та буде експоновано вперше) та сюрреалістичного космізму «Погляду у безмежність». Також митець пропонує глядачеві новий монументальний цикл своїх робіт «Кольорові прелюдії» (10 полотен), який експонується вперше.
2

Виставка триватиме до 27 червня, вхід для усіх бажаючих – вільний. Організатор заходу – Sky Art Foundation. Партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.
4

Значну частину експонованої колекції становлять роботи, які останні декілька років подорожували світом – вони демонструвалися у провідних музеях і галереях Литви, Німеччини, Польщі, Бельгії, Чехії, Словаччини, Люксембургу, Угорщини, Таїланду, Тунісу, Йорданії, Туреччини.

«Я полюбляю імпровізації, але картини доробляю до мікрона. Як музикант: він написав мелодію, а згодом її слід аранжувати, шліфувати. І нарешті всі приходять і вигукують: ох, яка картина, вже готова. Ні, кажу, тут потрібно ще намалювати зо дві тисячі деталей. Я шукаю довершеність, і якщо не вдається її досягти, мене охоплює дискомфорт. Я пишу з величезною швидкістю: десятки мазків за секунду. Я працюю в надзвичайному екстазі. Лише в такому стані мені вдається довести роботу до того, аби на ній був мовби мій фірмовий знак, аби й без підпису було видно: це картина Марчука, і більше нічия»,  – розповідає про свою творчість Іван Марчук.
6

«Для Sky Art Foundation – велика честь працювати з автором такого рівня як Іван Марчук. Проект “Коріння” – це квінтесенція творчості митця, який не просто дасть можливість глядачеві ознайомитися з різноплановими роботами автора, а й пояснить глибинну суть та важливість існування творчості таких митців у рамках світового художньо-філософського розвитку», – зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

Організатори

Схожі заходи

«MONOLITH» в America House Kyiv
виставка 14 May - 31 May

«MONOLITH» в America House Kyiv

America House Kyiv 123
«Весілля» в Voloshyn Gallery
виставка 16 May - 30 June

«Весілля» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 163
Щербенко Арт Центр представляє персональну виставку Володимира Сая
виставка 14 May - 02 June

«Житловий Комплекс» в Національному музеї Тараса Шевченка

Національний музей Тараса Шевченка 132
ЩЕ

Коментарі