1400h90-gompertz

«Супреми і радугеми» в АД “Золотое Сечение”

Коли

12 October - 31 October

Де

Золотое Сечение Київ, вул. Первомайського, 4

Вартість

Бесплатно

«Супреми і радугеми» в АД "Золотое Сечение"

Учасник торгів Phillips та Sotheby’s художник Олександр Клименко представить новий проект у Києві

12 жовтня о 19.00 в аукціонному домі «Золотое Сечение» провідний український сучасний художник Олександр Клименко вперше представить свій новий персональний проект «Супреми і радугеми».

Близько 20 полотен іменитого автора, більшість яких створено у 2017-2018 рр., будуть доступні публіці до 31 жовтня. Вхід на виставку для усіх бажаючих – вільний.

Організатор заходу – аукціонний дім «Золотое Сечение», куратор проекту – Олексій Василенко.

«Супреми і радугеми» в АД "Золотое Сечение"

Олександр Клименко вже багато років є одним з найпопулярніших за кордоном українських сучасних художників, дослідником авангарду початку 20 століття. Автор багато років веде інтелектуальний діалог з ідеями «батька» супрематизму та кубофутуризму Казимиром Малевичем. У 2017 році, після багаторічних досліджень та експериментів, Клименко створив і обгрунтував теоретично в текстах і маніфестах новий авторський напрям сучасного мистецтва – радугематизм. За словами художника, винайдені та артикульовані ним нові образотворчі елементи – радугема і спектральний промінь – спектрема, є наступниками відомої супреми Малевича. Радугема та спектрема, як вважає Клименко, – це нові загальнолюдські символи майбутнього цивілізації, що відображають останні відкриття теоретичної фізики, досягнення науки, інформаційних технологій.

dsc_9972

Знамениті круглі полотна Клименко неодноразово брали участь у торгах Phillips та Sotheby’s в Лондоні і Нью-Йорку. Зокрема, картину з авторського проекту «Солярний гедонізм» купили у Лондоні на Phillips за $21 тис.

«Нова серія робіт художника – логічне продовження його творчості, яке на цей раз представлено в прямому діалозі з ідеями супрематизму. Внений, що українська публіка та колекціонери оцінять творіння автора, картини якого входять у музейні, корпоративні та приватні зібрання мистецтва по всьому світу», – зазначає Олексій Василенко.

Час роботи виставки: Пн.-Сб. з 11:00 до 18:00. Нд. – вихідний.

«Супреми і радугеми» в АД "Золотое Сечение"

Про автора:

Олександр Клименко художник-філософ, автор численних текстів, есе, маніфестів. Художник займається культурологічними і теоретичними дослідженнями, є науковим співробітником Інституту сучасного мистецтва. Засновник і активний учасник легендарної групи «Паризька комуна». Твори Клименка опубліковані у багатьох групових і персональних альбомах. Зокрема, роботи художника було відібрано для участі у проекті «20 Year of Presenсe» у числі 20 найбільш значущих українських художників за 20 років, творчість яких представляє Україну на найбільших світових виставках, бієнале. Клименко також був обраний англійськими експертами для виставки провідних сучасних художників України у знаменитій Saatchi Gallery в Лондоні.

На торгах аукціонного дому «Золотое Сечение» у Києві кругла картина Клименка була продана за $18,5 тис. Через кілька років у Лондоні на Phillips картина розміром 150х150 сантиметрів  пішла з молотка за $25 тис.

Організатори

Схожі заходи

«Малий, зимовий, скульптурний...» в Триптих АРТ
виставка 15 December - 18 January

«Малий, зимовий, скульптурний…» в Триптих АРТ

Триптих АРТ 64
gantonenko
виставка 20 December - 10 February

«Порцеляновий «ренесанс України» в Музеї сучасного мистецтва України

Музей сучасного мистецтва України 39
«Кераміка під ялинку» в ЦеГлинаАрт
виставка 20 December - 21 December

«Кераміка під ялинку» в ЦеГлинаАрт

ЦеГлинаАрт 50
ЩЕ

Коментарі