Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Back to black» в Karas Gallery

Коли

22 November - 11 December

Де

Karas Gallery м. Київ, вул. Андріївський узвіз. 22-А

Вартість

Бесплатно

У четвер 22 листопада 2018 року о 19:00 в Карась Галереї відбудеться відкриття нової виставки Леоніда Колодницького «Back to Black».

В серії своїх нових робіт автор апелює до необхідності повернення до логічних першопричин, втекти від диктатури кольорів, які постійно подразнюють та стимулюють роботу мозку, завмерти, перевести подих та повернутися до лаконічного чорного кольору, який є базовим кольором ще прадавніх малюнків. «Чорний колір обмежує і тим надає змогу проявитися важливому – каже Автор. – Мені цікаво за допомогою простих прийомів формувати композицію картини».

kolodnitskiy-banner-2108

В живописі Леонід Колодницький дає волю своїм почуттям та думкам, дозволяє різки рухи та неприхований драматизм, через певну ієрогліфічність приховує якісь особисті загадки.

Чорний, як безлад і хаос, з якого починається нове життя та як найконсервативніший колір, що поглинає весь спектр видимого світла стає тлом для врахованої точності абстрактного мінімалізму яким у досконалості володіє автор. Гасло «Back to Black» це заклик до повернення до первісного феномену творчості – вміння висловити ідею у декількох простих лініях.

Відкриття: четвер 22 листопада 2018 року о 19:00

Вхід безкоштовний

Графік роботи виставки:
Пн.-Пт. 11:00–19:00
Сб.-Нд. вихідний

Організатори

Схожі заходи

Коментарі