neimovirni-1400x90

Всесвітньо відомий український абстракціоніст Петро Лебединець покаже свої роботи у Києві

Коли

05 February - 28 February

Де

Арт-простір ЦУМ м. Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх

Вартість

Бесплатно

Всесвітньо відомий український абстракціоніст Петро Лебединець покаже свої роботи у Києві

5 лютого в арт-просторі ЦУМ (Київ, Хрещатик, 38, 7 поверх) відбулось відкриття індивідуального проекту всесвітньо відомого українського художника Петра Лебединця “Ілюзія”. Роботи автора є постійними гостями міжнародних виставок та фестивалів мистецтва, а також резидентами світових музеїв і галерей від Нью-Йорка до Абу-Дабі.

У ході виставки майстер абстрактного живопису Лебединець продемонструє киянам та гостям столиці полотна, створені у 2012-2019 рр. До експозиції увійшло понад 15 масштабних робіт художника. Деякі з них глядач побачить вперше.

Петро Лебединець

За словами художника, живопис це шлях інтуїтивного пізнання, яке проходить через призму емоційно-асоціативного сприйняття. “Справжню силу кольору свідомість здатна сприймати лише через інтуїцію”, впевнений Петро Лебединець. Основою представлених ним робіт стала гра автора з білим пігментом, який став “каркасом” для віртуозно побудованої абстрактної ілюзії та досягнення художньої гармонії через колір.

“Петро Лебединець є одним з найяскравіших представників абстрактного мистецтва, яке в останні роки є трендовим в усьому світі. Вміння жонглювати кольорами та образами, безмежно-невичерпна енергія робіт, а також творчість і діяльність художника у цілому, заклали новий виток у формуванні українського абстрактного мистецтва та його присутності на світовій арені”,  відзначає Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation.

Виставка “Ілюзія” проходить до 28 лютого, вхід для всіх охочих вільний. Організатор заходу Sky Art Foundation, партнер ЦУМ Київ.

Петро Лебединець

Про автора:

Петро Лебединець народився у 1956 році. У 1984 році закінчив Київський державний художній інститут. З 1990 року  член Національної спілки художників України. Роботи автора є частиною колекцій світових музеїв і галерей, включаючи Національний художній музей України (Київ, Україна), Віденський музей історії мистецтв (Відень, Австрія), Київський музей російського мистецтва (Київ, Україна), Український музей (Нью-Йорк, США) , Запорізький художній музей (Запоріжжя, Україна), Російсько-Американський Фонд (Нью-Йорк, США), Постійне представництво України при ООН (Нью-Йорк, США), Мерію Брукліна (Нью-Йорк, США), Міністерство культури України (Київ , Україна), галерею «Inter Art Gallery Reich» (Кельн, Німеччина), галерею «Anixis» (Баден, Швейцарія), галерею «Martinez» (Канни, Франція) та десятки інших музеїв і галерей.

На рахунку Петра Лебединця більше 50-ти персональних проектів, а також участь у понад 100 групових виставках.

Організатори

Схожі заходи

Олег Радзевич "Скульптура" в Триптих АРТ
виставка 16 February - 01 March

Олег Радзевич “Скульптура” в Триптих АРТ

Триптих АРТ 79
52382839_1887336511375697_743813659070824448_o
виставка 15 February - 23 March

Євген Самборський: «СЕ 049201» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 71
"DENDROCHRONOLOGY" в Triptych: Global Arts Workshop
виставка 08 February - 21 February

“DENDROCHRONOLOGY” в Triptych: Global Arts Workshop

Triptych: Global Arts Workshop 46
1902182
виставка 21 February - 24 February

«2000-і. Новий вимір» в М17

М17 106
ЩЕ

Коментарі