«Земля як не / суб’єкт». Проект «Земельна відповідь» у ЦСМ М17

Когда

19 сентября - 01 октября

Где

Центр Сучасного Мистецтва М17 м.Київ, вул. Антоновича, 102-104

Стоимость

Бесплатно

«Земля як не/суб’єкт» — виставка творів мистецької частини проекту Земельна відповідь — відкривається 19 вересня о 18:30 у просторі Центру сучасного мистецтва М17.

“Всі говорять про земельне питання, проте ніхто не питає відповіді у землі”.

primer-dlya-razdela-afishiПроект «Земельна відповідь», пропонуючи можливі шляхи розвитку агросфери, фіксує пов’язану з ним проблематику та проявляє найбільші конфлікти.
Однією зі своїх важливих задач творці проекту бачать у необхідності залучити до діалогу про долю земельної реформи в Україні новий суб’єкт – землю, голос якої допомагають почути сучасні художники.

Протягом літа Єгор Анцигін (Егор Анцыгин), Тереза та Михайло Барабаш ( Tereza BarabashMykhaylo Barabash), Віра Ганжа, Гнилицька Ксенія, Артем Волокітін та Тетяна Маліновська (Artem VolokitinTatyana Malinovskaya), Микита та Єгор Зігура (Nikita ZiguraEgor Zigura), Костянтин Зоркін (Константин Зоркин), Анна Кахіані (Anna Kakhiani), Алевтина Кахідзе (Alevtina Kakhidze), Богдан Андрійцев, Сергій Якунін (сергей якунин) створювали свої роботи, досліджуючи проблематику сфери: земля не сприймається як Суб’єкт. Ставлення до землі як ресурсу, проте не як до суб’єкта із власними інтересами, окрім її виснаження, також породжує конфлікти.

Організатори проекту переконані, що в сучасному світі роль художника не тільки в емоційному вираженні того, що він відчуває, а й пізнавальна, дослідницька та аналітична робота. При цьому, Ксенія Малих (Ксения Малых), мистецтвознавець та кураторка, підкреслює важливість комунікативної ролі мистецтва.

«..У проекті «Земельна відповідь» ми вперше можемо спостерігати як голос художника долучається до вирішення реальних суспільних проблем, говорячи від імені чогось/ когось, що не може говорити. Ми стаємо свідками конструювання нової реальності. По великому рахунку це вже і є нова реальність…» – прокоментувала задум проекту мистецтвознавець Ольга Балашова (Olya Balashova), яка виступила консультантом проекту.

У мистецькій частині проекту включено і сучасне поетичне мистецтво – твір поета та репера Артема Лоїка «Мама земля». Організатори проекту прокоментували: «Як можна викрити та знешкодити популізм? Можливо, один з варіантів – посилити до абсурду ідею, якою він живиться».

Протягом дії експозиції у просторі цих художніх висловлювань заплановані тематичні конференції, круглі столи та інші заходи, а 29.09.2017 – презентація результатів форсайту у спільному каталозі із художніми роботами.

Більше про подію — на сайті: http://landresponds.org.ua/art/zemlya-vidpovidaie-u-tvorah-suchasnih-ukrainskih-mittsiv.html


Час відкриття 19.09. о 18:30 (може бути оновлено), вхід вільний.

Дні роботи експозиції художніх творів Земельної відповіді – з 19.09. до 01.10. включно.

Час роботи: з 11:00 до 20:00, за виключенням днів із особливим графіком у зв’язку з тематичними заходами (інформація про графік заходів оновлюватиметься на сайті проекту – landresponds.org.ua у розділі «Арт» – та сторінці Земельна відповідь у фейсбук)

Місце експозиції: Центр Сучасного Мистецтва М17, Київ, вул. Антоновича 102-104.


В якості фундаторів мистецької частини проекту об’єднали свої зусилля: Компания Эффективные инвестиции, автоматизована система управління Forland, “Roadstead Terminal Concord” (рейдовий термінал Конкорд), юридична компанія LCF Law Group,
і генеральний фундатор — «Інтерпроект GMBH» (Interprojekt GMBH)

Типографія, що допомагає появі каталогу творів із результатами форсайт-дослідження: Типография Huss (www.huss.com.ua)

Офіційна сторінка події: https://www.facebook.com/events/477457159280391/

Организаторы

Похожие мероприятия

bludov1
exhibition 26 сентября - 17 октября

Андрій Блудов “Соціополіс” в Карась Галереї

Карась Галерея 47
vg_newworks_04
exhibition 27 сентября - 22 октября

Ігор Гусєв «NEW WORKS» у Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 35
2-656a1973
exhibition 14 сентября - 04 октября

Выставка «1/5» в Lera Litvinova Gallery

Lera Litvinova Gallery 37
21845571_1692193867520259_1917369609_o
exhibition 29 сентября - 06 октября

«Flowers». Iren Shtefan & Oleg Yurov в Spivakovska ART:EGO culture center

Spivakovska ART:EGO culture center 30
ЕЩЕ

Комментарии