neimovirni-1400x90

Omnia Voivat | Прокрастинація в Bereznitsky Aesthetics

Когда

15 марта - 01 апреля

Где

Bereznitsky Aesthetics Київ, вул. Воздвиженська, 34

Стоимость

Бесплатно

15 березня о 19:00 в галереї Bereznitsky Aesthetics буде презентовано персональний проект художниці Omnia Voivat Прокрастинація, над яким вона працювала протягом останніх місяців.

fb-meropriyatie

В нових роботах художниці мова піде про паралельну реальність, яку ми створюємо власноруч, і в яку занурюємось щоденно у момент, коли беремо до рук свій гаджет. Утопічні ідеї, якими зазвичай пронизані роботи Omnia Voivat, у новому проекті перегукуються з реальністю, даючи глядачу емоційний допуск до виміру, в якому існують полотна.
omnia-voivat-2

Omnia Voivat, художниця:

В проекті «Прокрастинація» я розкриваю теми втрати ідентичності, відходу від реальності. Я піднімаю тему сприйняття світу через екран гаджету, що створює ефект життя в ніби синтетичній реальності, і поєднується з темою соціального контролю, дійсного та надуманого, так званого «великого брата». Збій шкали архетипів цінностей на оманливі ідеали, котрі не дають розкритись природному потенціалу – це теми, які дуже актуальні для сьогодення. Поняття «прокрастинації» розкривається в глобальному для особистості значенні – відкладанні конструктивних життєвих досвідів на потім, адже віртуальна реальність, тобто, «життя онлайн», в котрій ми живемо, саме цьому і сприяє.

omnia-voivat-1

Дар’я Біленко, куратор проекту:

Мені дуже подобається працювати з Omnia Voivat, адже її роботи сповнені незгасної енергії творення – свіжої, нової, оригінальної. Я переконана, що однією з найважливіших місій сучасного мистецтва є спонукання глядача до вираження непідробних, щирих емоцій, які підштовхують до вдосконалення самосвідомості. Так от, якщо мова іде про питання пошуку відповідей на глибинні питання, то роботи Omnia Voivat – це влучення в ціль. Проект «Прокрастинація» допоможе кожному глядачу відкрити незвідану сторону самого себе та своїх цінностей.

 

Відкриття виставки: 15 березня, четвер о 19:00.

Адреса: Bereznitsky Aesthetics, вул. Воздвиженська, 34.

Тривалість виставки: з 15.03 – 1.04.2018

Подія на Facebookhttps://www.facebook.com/events/216076215610432/

Организаторы

Похожие мероприятия

afisha-proektu-vona-darini-mikityuk-v-nebo-art-gallery
exhibition 22 марта - 25 апреля

Виставка Дарини Микитюк «VONA» в Nebo Art Gallery

Nebo Art Gallery 45
1
exhibition 15 марта - 01 апреля

Микола Рідний. «Поступова втрата зору»

Дніпропетровський художній музей 52
title
exhibition 16 марта - 11 апреля

Проект художника «Cybele» в арт-центре Closer

Closer 41
ЕЩЕ

Комментарии