neimovirni-1400x90

IMPERSONATION в Щербенко Арт Центрі

Когда

06 марта - 17 марта

Где

Щербенко Арт Центр Київ, вул. Михайлівська, 22-В

Стоимость

Бесплатно

Із 6 до 17 березня в просторі Щербенко Арт Центра триватиме виставка IMPERSONATION — колаборація двох українських художниць Алли Жмайло (колекція прикрас) та Віри Бланш (фотографія). Єдину інсталяцію складатимуть 20 унікальних виробів з бурштину, металу, гуми художниці-дизайнерки Алли Жмайло та роботи фото-художниці Віри Бланш. Проект покаже нове художнє прочитання українського бурштину та пошук сучасних форм його перетворення.

Спільно з брендом VRODA Amber Jewelry дизайнер аксесуарів та прикрас Алла Жмайло створила першу в Україні арт-колекцію із бурштину «IMPERSONATION». Колекцію аксесуарів довершує композиція з намиста та кибалки (українського традиційного головного убору), виконана зі сколів і слайсів бурштину в унікальній авторській техніці.
impersonation_photo_by_vera_blansh-ukrasheniya-alla-zhmaylo-2f-vroda-amber-jewelry

У прочитанні Віри Бланш цей образ, поряд із вивченням архетипів, набуває актуального соціального звучання: «Розсічена чорна земля виявляє нам жовтий дорогоцінний камінь у своїй величі на тлі мотивів молитви, сили». У її фотографіях прикраси вписані в атмосферу дотику до вічності: бурштин наче береже в собі таємницю, а час у ньому застигає.

«IMPERSONATION» (ПЕРЕТВОРЕННЯ) — це ключова властивість бурштину. Проект покаже усім відомий камінь з іншого боку, повертаючи його з минулого у теперішнє разом із новим сенсом. Назва колекції покликана передати низку перетворень, що несе в собі український бурштин, незвичні властивості котрого покладені в основу колекції. В «майстерні» природи смола перетворюється на застиглий зливок, а в майстерні художника — на витвір мистецтва. Відвідувачі виставки отримають можливість стати свідками нового перетворення — ідеї в образ.

Виставка триватиме з 6 до 17 березня 2018 року в Щербенко Арт Центрі, за адресою Київ, вул. Михайлівська, 22в.

Час роботи: Вт — Сб, 11:00 — 20:00

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/167023987282032/

Организаторы

Похожие мероприятия

afisha-proektu-vona-darini-mikityuk-v-nebo-art-gallery
exhibition 22 марта - 25 апреля

Виставка Дарини Микитюк «VONA» в Nebo Art Gallery

Nebo Art Gallery 45
1
exhibition 15 марта - 01 апреля

Микола Рідний. «Поступова втрата зору»

Дніпропетровський художній музей 52
title
exhibition 16 марта - 11 апреля

Проект художника «Cybele» в арт-центре Closer

Closer 41
ЕЩЕ

Комментарии