marinaabr-1400x90

«Механічний балет» в ЦСМ “Білий Світ”

Коли

12 July - 29 July

Де

Білий Світ Київ, вул. Пушкінська, 21-А

Вартість

Бесплатно

poster-mb-m

З 12 до 29 липня у ЦСМ «Білий Світ» буде представлена виставка художниці Альони Кузнєцової та скульптора Тараса Поповича під назвою «Механічний балет».

На виставці експонуватимуться абстрактні живописні роботи та металеві скульптури, створені завдяки яскравим враженням митців від відомого фільму 1924 року режисерів Фернана Леже і Дадлі Мьорфі «Механічний балет», на честь якого і названа виставка. Густе й насичене звучання цього фільму підказало митцям образ динамічного механізму, що триває не тільки в просторі, але й у часі. Для створення цього образу Альона Кузнєцова використала багатошаровий, багатий на різні медіа, безпредметний живопис. Художниця вдається до абстракції через прагнення відволіктися від усього несуттєвого, полишити затягуючий вир інформації, лишити тільки головне, чесне відчуття, не забруднене сторонніми повідомленнями. В жанрі абстрактного живопису Альона Кузнєцова працює з 2007 року.

ps2_110_80sm22

Тарас Попович же створив абстрактну скульптуру, що поступово змінюється при переміщенні навколо неї, наче звукова хвиля. Він працює з різними матеріалами – каменем, глиною, навіть снігом – проте для демонстрації ідеї простоти, цілісності та безперервності, для поєднання динаміки і статики цього разу був використаний метал.

f121743362

Фільм Ballet Mécanique відомий своїм радикально-повторюваним стилем та інструментами. Музичний супровід для фільму написав композитор Джордж Антейл, скомбінувавши атональну музику і джазові ритми. Цей фільм, включений до експозиції разом з документацією процесу роботи і саме роботами художників, створює складний організм-оркестр, що об’єднує різні епохи, ідеї, художні висловлювання й види мистецтва.

Експозиція триватиме до 29 липня.

Вхід вільний.

Організатори

Схожі заходи

«Кераміка під ялинку» в ЦеГлинаАрт
виставка 20 December - 21 December

«Кераміка під ялинку» в ЦеГлинаАрт

ЦеГлинаАрт 20
«Точка відліку» в FACE Foundation
виставка 12 December - 12 January

«Точка відліку» в FACE Foundation

FACE Foundation 52
«14 восьмитисячників» в Lera Litvinova Gallery
виставка 24 December - 28 February

«14 восьмитисячників» в Lera Litvinova Gallery

UA: HUB 41
«Механіка буття» в Lera Litvinova Gallery
виставка 01 December - 14 December

«Механіка буття» в Lera Litvinova Gallery

Lera Litvinova Gallery 32
ЩЕ

Коментарі