Замовити книгу "Пройти крізь стіни". Марина Абрамович

“Інспірації добра” в Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького

Коли

30 July - 28 August

Де

Cалон Палацу Лозинських м. Львів, вул. Стефаника, 3

Вартість

Бесплатно

Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького презентує персональну виставку малярства заслуженого художника України Ярини Юрик “Інспірації ДОБРА”.

Виставка  експонується до 28 липня 2018 року у історичному приміщенні – Cалоні Палацу Лозинських, відділі європейського мистецтва 19-21 століття  (Львів, вул. Стефаника, 3)

Експозицію виставки Ярини Юрик «Інспірація добра» становлять роботи із серій: «Моя Україно…» та «Творення…». Ці роботи були обрані журі Салону дизайну та акварелі (2017 р., 2018 р.) та вперше в історії України експонувались у Національному музеї Гранд пале в Парижі; а також – журі Осіннього салону Латинської Америки (2016 р.) та експонувались у Меморіалі Латинської Америки в м. Сан- Пауло (Бразилія). Були представлені на найбільшій виставці мистецтва у світі «Art expo New-York» – 2017 та на Тижні мистецтва у Майямі (США).

"Інспірації добра" в Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького

Мистецтво спонукає до життя у мирі, взаємоповазі до інших, повазі до їхніх міркувань та світоглядів, у гармонії і єдності з природою…Зупинімо насильство! Збережемо пам’ять! Пам’ятаймо, що усі ми: теперішні, минули і прийдешні у цьому світі перебуваємо лише мить…» – з такими зверненнями до глядачів міжнародних виставок з у багатьох країнах світу зверталася українська художниця Ярина Юрик.

Учасник виставки Artexpo New York, всесвітньо відомий  канадський художник Самір Самоун так писав про твори української художниці: «Я був вражений якістю її акварельного живопису. Вона зосереджує увагу на фундаментальних механізмах спілкування між прозорими кольорами, папером та її власним унікальним стилем».

Після закінчення виставки колекцію Національної картинної галереї поповнить акварель Ярини Юрик.

Організатори

Схожі заходи

"Акт Спустошення" | Ornament Art Space
виставка 23 July - 11 August

“Акт Спустошення” | Ornament Art Space

Ornament Art Space 130
«Night» | Галерея «Триптих АРТ» | CHERNOZEM.INFO
виставка 10 July - 23 July

«Night» | Галерея «Триптих АРТ»

Галерея «Триптих АРТ» 92
1
виставка 12 July - 20 July

«Good life» | Галерея “Митець”

Галерея «Митець» 113
«La-la-la і надії» | Музей історії міста Києва
виставка 16 July - 28 July

«La-la-la і надії» | Музей історії міста Києва

Музей історії міста Києва 99
ЩЕ

Коментарі