neimovirni-1400x90

«Моя планета» в Музеї історії Києва

Коли

10 October - 21 October

Де

Музей історії Києва м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 7

Вартість

Бесплатно

«Моя планета» в Музеї історії Києва

Музей історії міста Києва та видання In-Art представляють виставку живопису Валентини Засуцької «Моя планета» (10.10-21.10.2018).

10 жовтня в МВЦ «Музей історії міста Києва» відбудеться відкриття виставки київської художниці Валентини Засуцької «Моя Планета». Куратор виставки – Георгій Браіловський.

«Моя планета» в Музеї історії Києва

На виставці буде представлено близько двадцяти живописних робіт великого формату, в яких художниця спробувала створити портрет внутрішнього світу, образ планети, в якій живе. Деякі роботи на виставці супроводжуватимуться аудіо-коментарями відомого українського гурту «Bahroma» – відтак кожен глядач зможе зануритися в ту атмосферу, яка надихнула художницю на створення даного твору.

«Моя планета» в Музеї історії Києва

«Мене надихає усе без залишку: друзі, люди, що проходять повз мене, пісні, несподівані знайомства, улюблена сім’я, подорожі та багато іншого. Хочу занурити вас у світ Магічного реалізму, у світ, що зачаровує та вабить, у світ, в якому я люблю, дружу, мрію і експериментую. Це проект-відчуття, що допомагає зрозуміти багатогранність і красу внутрішнього світу людини в усіх його проявах. Кожен з нас живе на власній планеті, не подібної до інших, якій можна дати назву «Життя». І у кожного вона своя!», – зазначає Валентина Засуцька.

Спеціальний гість на відкритті виставки – Денис Ржавський. Літературні читання Дениса стануть складовою частиною проекту, зв’язавши воєдино візуальні і літературні образи.

«Моя планета» в Музеї історії Києва

Про автора: Валентина Засуцька – художник, архітектор.

Народилася у місті Київ. 2009 року закінчила архітектурний факультет КНУБА за спеціалізацією «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». З 2011-го – архітектор і художник в архітектурному бюро Zasutsky Team.

Роботи Валентини Засуцької стали окрасою публічних і приватних просторів, створених відомими українськими архітекторами: Сергієм і Владою Махно, Сергієм Готвянским, Євгеном Засуцьким, Вікторією Оскілко та іншими. Частина робіт знаходиться в приватних колекціях України і США – в Лос-Анджелесі і Нью-Йорку. Роботи Валентини Засуцької регулярно прикрашають сторінки провідних нішевих видань України – «ID Interior», «Domus Design», «Home Interior» та ін.

Відкриття виставки – 10 жовтня о 18.00 в МВЦ «Музей історії міста Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7)

Організатори

Схожі заходи

«Post-Human» | Триптих АРТ
виставка 12 June - 25 June

«Post-Human» | Триптих АРТ

Триптих АРТ 129
«Балет» | Французький інститут в Україні
виставка 11 June - 30 June

«Балет» | Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні 80
«3D» Роман Романишин | ЦСМ «Білий Світ»
виставка 11 June - 26 June

«3D» Роман Романишин | ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 90
ЩЕ

Коментарі