neimovirni-1400x90

«PORTRAIT» | Щербенко Арт Центр

Коли

11 September - 11 October

Де

Щербенко Арт Центр м. Київ, вул. Михайлівська, 22-В

Вартість

Бесплатно

«PORTRAIT» | Щербенко Арт Центр

Щербенко Арт Центр представляє персональний проєкт одеського художника Олега Дімова

За допомогою концептуальної та мінімалістичної фотографії він досліджує теми ізольованості людини та роз’єднаності суспільства. Його нова серія Portrait зображає людину сучасної епохи, коли більше немає глобальних об’єднуючих ідей, що рухають людство вперед, а отже кожен будує своє життя незалежно від інших.

У цій серії Олег Дімов продовжує смислову лінію, почату 2016 року в проєкті Парадний портрет. Новим роботам притаманна бiльша фрагментарність та виразніша естетичність. Уникаючи будь-яких оцінок, використовуючи глибоку образність та акцентуючи на емоційній комунікації з глядачем, автор розглядає феномен життя соло.

67308583_2616555411722533_8503487109468782592_n

Частково проєкт Portrait зображає людину, котра існує у цифровій спільноті, яку вона остаточно ще не збагнула та не описала. Швидкість і ефективність комунікаційних мереж, шалений темп життя перетворюють наші будні в інформаційну м’ясорубку, провокуючи швидке фрагментарне, поверхневе розглядання без можливості проникнути під поверхню.

Ми існуємо поодинці. Інколи розкриваємо себе для інших, та всередині нас – лише зім’ята тканина смислів, або оболонка, яка служить черговою перешкодою для взаєморозуміння. Чи здатні ми наповнювати одне одного? Чи можемо поєднатися на рівні думок та відчуттів?

oleg-dimov

ОлегДiмов

Український художник, фотохудожник, куратор. Народився 1986 року в Балті, Україна. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова. Учасник та один із засновників творчого об’єднання

«Gruppa». Лауреат спеціальної премії МУХi 2017. Представляв свої персональні проєкти в Музеї сучасного мистецтва  Одеси і галереї Aurum в Одесі. Брав участь в групових виставках  в Мистецькому Арсеналі та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві, Палаці Мистецтв у Львові та в рамках IV та V Одеської бієнале сучасного мистецтва. Виступив у ролі куратора та учасника проєкту «Odessa Contemporary Art» в «ЄрміловЦентрі» у Харкові та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві. Роботи Олега Дiмова знаходяться в колекції Музею сучасного мистецтва Одеси, в приватних колекціях в Україні, Німеччині, Франції. Живе і працює в Одесі.

Щербенко Арт Центр

Вул. Михайлівська, 22B, Київ

shcherbenkoartcentre.com, info@shcherbenkoartcentre.com

+38 096 801 20 41,

fb.com/shchac

instagram.com/shchac

Графік роботи:
Вт – Сб 11:00 – 20:00

Відкриття 11.09 о 19:00. Вхід вільний

Організатори

Схожі заходи

Голоси любові. Арсен Савадов
виставка 09 February - 31 March

Голоси любові. Арсен Савадов

M17 Contemporary Art Center 83
«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»
виставка 23 January - 09 February

«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 68
oleksandr-suholit-zelene-2019-polotno-oliya-40h50
виставка 18 January - 07 February

«Світи Сухоліта» в галереї «Триптих АРТ»

Галерея «Триптих АРТ» 66
ЩЕ

Коментарі