Анатолій Криволап “АРТЕФАКТИ 1980-х” | Карась Галерея

Коли

07 November - 26 November

Де

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ Київ, Андріївський узвіз, 22-А

Вартість

Бесплатно

Карась Галерея представляє виставку живопису Анатолія Криволапа “АРТЕФАКТИ 1980-х”

У четвер 7 листопада о 19.00 в Карась Галереї відбудеться відкриття персональної виставки одного з самих відомих українських художників, учасника легендарної групи 90-х “Живописний заповідник” Анатолія Криволапа “Артефакти 1980-х”.

Нова виставка автора є, водночас, ретроспективним поверненням до творчих досліджень тридцятирічної давнини, коли на сцену виходить “той самий” стилістично і кольорово впізнаваний творець, яким ми знаємо тепер Анатолія Криволапа. Представлені абстрактні полотна в більшості своїй до того не виставлялися перш за все в силу тогочасного естетичного та ідеологічного тиску на митців, що не вписувалися у офіційний канон соцреалістичного реалізму. Ці роботи є частиною творчої лабораторії – кухні художника, що вже визначився з живописною доктриною, але продовжував шукати шляхи виразності пластичних форм та драматургії кольору.

Представлені роботи наповнені пристрастю до відкритого, насиченого колориту та палкою, вибухонебезпечною любов’ю до фактурності.

Виставка є певним поверненням до себе автора, спогадом про події 80-х та, водночас, чудовим шансом для глядача краще зрозуміти магію чистого кольору та ідеологію маестро Криволапа.

Відкриття виставки відбудеться у Четвер 07 листопада 2019 року о 19:00.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

 

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ

Київ 04070 Андріївський узвіз 22-а
+380 44 2386531
KarasGallery@gmail.com
www.KarasGallery.com
www.facebook.com/KarasGallery
Telegram: t.me/karasgallery
Instagram: instagram.com/karasgallery_kiev

Графік роботи виставки:
07 – 26.11.2019
Пн.-Пт. 11-19:00
Сб.-Нд. вихідні

Партнер проекту:

ArtStorePro.com – інтернет-магазин сучасного мистецтва №1

Організатори

Схожі заходи

Коментарі