neimovirni-1400x90

«TRINITY» | BARVY

Коли

09 December - 14 January

Де

Ресторан BARVY Київ, вул. Мечникова, 3

Вартість

Бесплатно

З 9 грудня по 14 січня в ресторані BARVY пройде виставка живописних портретів святих і ранньохристиянських філософів Влада Кришовського.

 1

Ікони цікавлять Влада Кришовського передусім як портрети надзвичайних особистостей. Він обирає тих святих, які імпонують йому своїм характером або історією. На роботах цієї серії зображені справжні іконописні сюжети та деталі, використаний традиційний для ікон левкасний ґрунт.

Зазвичай фантазія цього митця блукає у самостійно створених світах, де немає жодних обмежень — ні фізичних, ні ментальних. Наприклад, його минула виставка в “Барвах” була присвячена фантастичній планеті-спортивній арені, де ніколи не сплять.

2

Але в царині реальних зображень святих Влад Кришовський знайшов несподівану свободу і розмаїття, а в давніх іконописцях і богомазах-самоуках — гарну компанію.

Справа в тому, що попри намагання церкви ввести чіткі канони зображень, у світі завжди панувало іконографічне свавілля. Художник Кришовський відповідально відтворює його різні невипадкові дивацтва: на виставці можна зустріти заборонені свого часу єретичні зображення святої трійці, святого з головою звіра, вудуїстську ікону, святих, що тримають в руках набори різних предметів від пляшки до цілого храму тощо.

3

На глядача чекають незвичайні, усміхнені і світлі портрети непересічних фігур християнства різних епох, і за кожною з них стоїть цілий історичний пласт і безліч неймовірних історій.

Організатори

Схожі заходи

«ТІЛО. ДОТИК. СЕНС» в мистецькому центрі «Шоколадний будинок»
виставка 24 January

«ТІЛО. ДОТИК. СЕНС» в мистецькому центрі «Шоколадний будинок»

МЦ «Шоколадний будинок» 131
Голоси любові. Арсен Савадов
виставка 09 February - 31 March

Голоси любові. Арсен Савадов

M17 Contemporary Art Center 180
«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»
виставка 23 January - 09 February

«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 167
oleksandr-suholit-zelene-2019-polotno-oliya-40h50
виставка 18 January - 07 February

«Світи Сухоліта» в галереї «Триптих АРТ»

Галерея «Триптих АРТ» 117
ЩЕ

Коментарі