«ВТОРГНЕННЯ» в Triptych: Global Arts Workshop

Коли

19 December - 31 December

Де

Triptych: Global Arts Workshop Київ, Андріївський узвіз, 34

Вартість

Бесплатно

«ВТОРГНЕННЯ» в Triptych: Global Arts Workshop

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ВТОРГНЕННЯ» мультимедійну інсталяцію українського сучасного митця ЮРІЯ МУСАТОВА. Неординарний проект поєднує скульптуру, живопис та звукову інсталяцію. Він встановлює зв’язок між античною скульптурною традицією бюстів на постаментах і футуристичними образами марсіан на літаючих тарілках, які міцно вкоренились у колективній уяві з часів ядерного протистояння другої половини ХХ століття.

  • Презентація проекту відбудеться о 19.00 у четвер 19 грудня 2019 року.
  • Виставка діятиме з 19 по 31 грудня 2019, пн-сб 11.00-19.00 (31.12 до 14.00), вхід вільний.

«Прибулець» Юрія Мусатова – візуальна метафора інакшості, маніфест креативної особистості. Кожна людина, кожен внутрішній світ – особливий. І образ прибульця, людини «не з цієї планети», є найбільш розповсюдженим, коли ми хочемо дати характеристику когось, хто відрізняється від усередненого загальноприйнятого соціального образу. Інколи творчим людям доводиться стикатися з подібним несприйняттям, що провокує відсторонене світовідчуття (згадаємо пісню Стінга ‘Englishman In New York’: «I’m an alien, I’m a legal alien…»).

Юрій Мусатов

Для митця Юрія Мусатова проект має особисте значення: «У кожному з нас живе безліч різних образів, які під впливом обставин можуть знаходити “вихід”, змінюючи нашу поведінку і навіть зовнішні прояви. У кожному з нас є незвідана частинка – прибулець, з яким ми живемо та співіснуємо. Це проект про кожного з нас, у тій чи іншій мірі».

Директорка галереї Мирослава Хартмонд про перше знайомство з проектом: «”Вторгнення” в наш арт-простір почалось у червні цього року, коли виставку фотографій з особистого архіву Г.Р. Ґіґера відвідав прибулець Юрія Мусатова. Це символічно, тому що Ґіґер створив образ «чужого» для однойменного фільму, якому виповнилось 40 років. Попри свою схожість на антропоморфні створіння уфологічного пантеону, в їх витонченій пластиці та безмежній варіації кольорів, форм і матеріалів не складно впізнати руку видатного українського митця».

Звуковий супровід проекта «ВТОРГНЕННЯ» від Еріка Шведа.

alien__2019__8_

Про автора:

Юрій Мусатов – український сучасний митець, найбільш відомий своїми керамічними творіннями. Народився у 1981 році в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділення художньої кераміки. Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академії кераміки в Женеві (IAC). Постійний учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Латвії, Молдові, Південній Кореї, Польщі, Португалії, Румунії, Словенії, США, Таїланді, Туреччині, Угорщині, Швейцарії. Живе та працює в Києві.

Організатори

Схожі заходи

Karas Gallery
виставка 19 March - 07 April

Карась Галерея: Андрій Роїк «Кон’юнктура»

Karas Gallery 1500
«ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ» - Галерея «Триптих АРТ»
виставка 11 March - 31 March

«ГЕРОЙ НАШОГО ЧАСУ» – Галерея «Триптих АРТ»

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» 685
«Вічність тане» - Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе
виставка 09 June - 21 June

«Вічність тане» – Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе

Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе 1184
Крос-медійний проєкт «Століття української абстракції». Експозиція «Категорії виразності»
арт-проєкт 05 March - 05 April

«Століття української абстракції. Категорії виразності»: Програма заходів проєкту

Національний музей Тараса Шевченка 434
ЩЕ

Коментарі