Замовити книгу "Пройти крізь стіни". Марина Абрамович

«Back to the Future» в Gallery 83

Коли

16 April - 26 April

Де

Gallery 83 м. Київ, вул. Тарасівська, 3-А

Вартість

Бесплатно

«Back to the Future» в Gallery 83
16 квітня у Києві відкривається тижнева виставка «Back to the Future», кураторською групою та авторами експонатів якої стали студенти освітньої платформи «Projector»
На заході будуть представлені роботи, які демонструють зв’язок поколінь X, Y, Z та іронізують над проблемою масового споживання і цінностей в епоху digital. Відвідувачі зможуть зануритись у відео-інсталяції, стати слухачами пізнавальних лекцій про сучасне мистецтво та виступити в ролі соціальних критиків. І все це – в атмосфері-колаборації 80х років, поп-арту та фанового сьогодення.
Виставка проходитиме щодня з 16 до 26 квітня з 15:00 до 19:00 в Gallery 83 (Київ, вул. Тарасівська, 3 А), заснованою художницею-графіком, ілюстратором Іриною Гвоздик. Керівником групи кураторів виступила мистецтвознавець, співзасновниця ГО «Скульптурний цех» Катерина Підгайна. Керівником групи дизайнерів став директор школи «Projector», куратор курсу «Visual Communication Professium» – Олександр Трегуб. До речі, серед експонатів будуть представлені роботи і його авторства.

Організатори

Схожі заходи

«Post-Human» | Триптих АРТ
виставка 12 June - 25 June

«Post-Human» | Триптих АРТ

Триптих АРТ 129
«Балет» | Французький інститут в Україні
виставка 11 June - 30 June

«Балет» | Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні 80
«3D» Роман Романишин | ЦСМ «Білий Світ»
виставка 11 June - 26 June

«3D» Роман Романишин | ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 90
ЩЕ

Коментарі