Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Дар’я Іващенко «Allusions» – Музей історії міста Києва

Коли

29 July - 12 August

Де

Музей історії Києва Київ, вул. Богдана Хмельницького, 7

Вартість

Бесплатно

Дар’я Іващенко «Allusions» - Музей історії міста Києва

Хіба не дивно, що всі ми знаємо як виглядає коріння імбиру, проте чи милувались ми хоч раз його цвітінням? Або може ви впізнаєте евкаліпт не за властивим йому матовим листям та прохолодним ароматом, а наприклад… за яскравими квітками коралового кольору?

Третя персональна виставка робіт художниці Дар’ї Іващенко «Allusions» пропонує нам зануритись у такий знайомий і водночас – потаєний світ природи і ії надзвичайної краси.

Художниця працює в унікальній техніці, де зображення наноситься на поталь, завдяки чому картини реагують на найменші зміни в освітленні, і кожного разу створюють нове враження. Випускниця KAMA з курсу «Contemporary Art», Дар’я Іващенко успішно експонує свої роботи в Україні та за її межами, зокрема у 2019 відкрила дві персональні виставки у Києві та Львові. Роботи авторки також знаходяться у приватних колекціях в Україні, Австрії, Великобританії, Швейцарії, Іспанії та Греції.

Художня виставка «Allusions» має на меті не тільки привернення уваги глядача до світу Флори під новим, незвичним кутом. Картини Дар’ї Іващенко також щільно переплетені з певним історичним та соціокультурним дискурсом. Коріння, що нагадує нам про наше персональне кореневище – родинні зв’язки, які формують нас як особистостей, ведуть по життю і надають міцну підтримку, чи навпаки – занадто сильно стримують наш ріст. Зберегти чи знищити? Квітка бавовни, що є портретом цілої епохи людської безчесності. Пам’ятати, щоб подібне ніколи не трапилось знов.

Аллюзійні змісти, що є в кожній картині, спонукають глядача зануритися у власний простір екзистенційної рефлексії, де візуальні образи не мають чітких кордонів, натомість відбувається динамічна міграція сенсів та символів, метою якої є пошук відповідей на фундаментальні питання людської свідомості.

Запрошуємо вас на виставку «Allusions», що триватиме з 29.07.2020 по 12.08.2020 в Музеї історії міста Києва, за вул. Богдана Хмельницького, 7.


Mumpsy Wants Tattoo

Параллельно у Музеї Історії Міста Києва художниця Дар’я Іващенко представить проект «Mumpsy.Wants.Tattoo». 
Художниця, а точніше створений нею віртуально-полотняний персонаж-блогер свинка Мампсі, розмірковує на тему впливу трендів на власний вибір. Для цього вона озброюється двома найпотужнішими для нашого часу інструментами впливу та дослідження – коментарями фоловерів та хештегами інфлуенсерів, за якими протягом дев’яти місяців здійснює пошук модних ідей.
Свинка Mumpsy має власний аккаунт https://www.instagram.com/mumpsy.wants.tattoo/ в мережі Інстаграм, постить сторіз і проводить з їх допомогою голосування стосовно ідей наступних тату, спілкується з підписниками про кількість зображень на власному тілі – все згідно канонів дигітально-фешенебельного 2019 року.
Протягом дев’яти місяців, досліджуючи коментарі фоловерів та хештеги інфлуенсерів та слідуючи модним ідеям та порадам, Mumpsy змінює свій зовнішній вигляд. Її перетворення лягло в основу соціально-художнього проекту «Mumpsy.Wants.Tattoo».
«Mumpsy.Wants.Tattoo» – соціально-художній проект, що досліджує актуальну культуру татуювань в контексті трендів сьогодення, ставить запитання про відносно непостійну свідомість їхнього вибору та закликає відповідально робити вибір стосовно свого тіла.

Організатори

Схожі заходи

Національний музей «Київська картинна галерея» представляє виставку «Київські адреси Михайла Врубеля».
виставка 01 September - 30 September

Національний музей «Київська картинна галерея» представляє виставку «Київські адреси Михайла Врубеля».

Нацiональний музей «Київська картинна галерея» 135
Галерея «АВС-арт» презентує виставку «МИХАЙЛО ПОЖИВАНОВ / Живопис»
виставка 15 September - 02 October

Галерея «АВС-арт» презентує виставку «МИХАЙЛО ПОЖИВАНОВ / Живопис»

Галерея «АВС-арт» 148
У Києві пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?»
виставка 22 September - 03 October

У Києві пройде мультимедійний екопроєкт «Хто, як не Ви?»

Ornament Art Space 355
ЩЕ

Коментарі