«Діалоги» в Triptych: Global Arts Workshop

Коли

07 March - 20 March

Де

Triptych: Global Arts Workshop м. Київ, Андріївський узвіз, 34

Вартість

Бесплатно

«Діалоги» в Triptych: Global Arts Workshop

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «ДІАЛОГИ» – романтичний живописний проект Ксенії Дацюк і Антона Тарасюка, двох яскравих особистостей, чиї долі поєднані коханням, а творчість – однією майстернею.
«Діалоги» в Triptych: Global Arts Workshop

«Коли люди зустрічаються віч-на-віч, завжди щось відбувається. Перешкоди, які здавалися непереборними, перестають бути такими… Цікаво, чи станеться щось під час зустрічі картин двох митців?!» – питає художник Антон Тарасюк, творчості якого притаманна тепла іронічність. На його полотнах часто можна побачити птахів: від гічкоківських круків до казкового Фенікса, від тендітних голубок до жовтих гумових качечок. Скрізь цей крилатий «тотем» молодий митець передає власні переживання: «Коли я створюю автопортрети і портрети Ксенії, я намагаюсь передати наш стан в окремі моменти життя. Наш діалог не тільки між собою, але й з навколишнім світом… В образах закладено певні почуття, щоб глядач міг без особистої присутності автора скласти діалог з художником».

«Діалоги» в Triptych: Global Arts Workshop

«Дії людини диктують зміст кольору і його символізм, а не навпаки», – стверджує Ксенія Дацюк, автор колоритних і ліричних картин, скрізь грайливу пластику яких проглядається впевнений академізм, і які відкривають нам особистий світ молодої майстрині. Її творчий погляд перетворює знайомі всім жінкам сценки з повсякденного життя на справжні художні події. З дитинства Ксенія любила малювати і захоплювалася портретом і зображенням жіночої фігури. Ще до вступу в художні заклади допомагала мамі з монументальними розписами. На її нові художні пошуки великою мірою вплинуло побачене і обговорюване в майстернях НАОМА та спілкування з художниками. «Діалоги. Образ жінки розчиняється в середовищі. Вона в щоденних умовах. Веде діалог. З собою? Чи з оточенням? Це не конкретні образи (тому в них немає облич), а лише тіла як узагальнення жінки. І ще це діалоги між нами – двома особистостями, що поєднали своє життя, а творчість однією майстернею».
_-bez-nazvi-_-80h70-2019-polotno-emal

За словами Мирослави Хартмонд, кураторки проекту і директорки галереї Triptych: Global Arts Workshop, «творчість Антона Тарасюка і Ксенії Дацюк має багато спільного, але й немало відмінностей! Користуючись методом компаративного аналізу в науковому дослідженні, ми можемо повніше розкрити зміст того чи іншого явища. Так само, дивлячись на роботи двох молодих митців, чий творчий голос формувався у стінах головного художнього закладу України, але які мають зовсім різний бекграунд, характер, художній стиль, глядач може відчути есенцію українського сучасного мистецтва нового покоління».

 

Виставка триває з 7 по 20 березня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Організатори

Схожі заходи

Персональна виставка Дар’ї Кольцової в Щербенко Арт Центрі
виставка 21 March - 20 April

«Торкаюся» в Щербенко Арт Центр

Щербенко Арт Центр 42
«Фонди галереї. Частина 1" в Lera Litvinova Gallery
виставка 14 March - 03 April

«Фонди галереї. Частина 1″ в Lera Litvinova Gallery

Lera Litvinova Gallery 90
Voloshyn Gallery бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтва VOLTA NY
виставка 06 March - 09 March

Voloshyn Gallery бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтва VOLTA NY

the former Paula Cooper Gallery space / David Zwirner Gallery 147
ЩЕ

Коментарі