Замовити книгу "Пройти крізь стіни". Марина Абрамович

«FOREST FOREVER» | Triptych: Global Arts Workshop

Коли

10 October - 23 October

Де

Triptych: Global Arts Workshop Київ, Андріївський узвіз, 34

Вартість

Бесплатно

«FOREST FOREVER» | Triptych: Global Arts Workshop

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє новий проект ОЛЕКСІЯ ІВАНЮКА «FOREST FOREVER». Виставкою яскравих, експресивних полотен з елементами інсталяції митець кидає виклик межам сучасного пейзажу.

❗️FOREST FOREVER – ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ проект на межі ЖИВОПИСУ та ІНСТАЛЯЦІЇ, що вибухає розмаїттям кольорів і мерехтливих вільних форм.

❗️FOREST FOREVER – екологічний МАНІФЕСТ, де ліс – символ природи, надлюдська краса якої під загрозою винищення.

❗️FOREST FOREVER – візуальне ДОСЛІДЖЕННЯ пошуку самоідентифікації у плинному світі, взаємодії історичної пам’яті та сьогодення.

◼ Презентація проекту відбудеться о 19.00 у четвер 10 жовтня 2019 року.

◼ Виставка працюватиме з 11 по 23 жовтня, пн-сб 11.00-19.00, вхід вільний.

За словами автора Олексія Іванюка: «Роль людини є тимчасовою, натомість ліс – субстанція вічна і безкінечна. Ми лише гості, випадкові свідки. Своїм мистецтвом я намагаюсь зафіксувати проблематику взаємодії навколишнього середовища і суспільства, яке не просто споглядає красу природи, але й становить для неї справжню загрозу. Гармонія можлива, але вона губиться в сучасному світі, де усамітнення з природою – привілей».

Мирослава Хартмонд, директорка галереї та кураторка проекту про проект: «Сміливі формалістичні рішення, електрична колористика та монументальний масштаб – Олексій Іванюк залишається вірним власній системі координат і вкотре дивує нас новою серією робіт. Хоча в своїх ранніх роботах Олексій наслідує вітчизняних метрів пейзажу (Захарова, Стожарова, Криволапа), «FOREST FOREVER» має більше спільного зі східним мистецтвом каліграфії,  Джексоном Поллоком і Жан-Мішелем Баскія».

71674678_567302027344925_4054713538495643648_n

Про митця:

ОЛЕКСІЙ ІВАНЮК – український художник, майстер сучасного пейзажу. Народився 1 жовтня 1988 року в м. Пирятин (Полтавська обл.), зростав у родині митців. Закінчив кафедру образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. З 2010 року веде активну виставкову діяльність, бере участь в арт-резиденціях в Україні та за її межами. Фіналіст міжнародного конкурсу молодих художників «Новий український пейзаж», дипломант міжнародної виставки пейзажу «Меморіал А.І. Куїнджі 2016». З 2013 року член Національного союзу художників України. Живе та працює в Києві.

Організатори

Схожі заходи

«FAKE PEOPLE» | White World
виставка 15 October - 03 November

«FAKE PEOPLE» | White World

White World 154
масштабна виставка зооморфної кераміки ZOOZOOM
виставка 10 October - 30 November

У Києві пройде виставка дивакуватих керамічних звірів

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 112
«TURN». КОКО ШВАРЦ ТА AЛIНА МАНН
виставка 15 October - 09 November

«Turn» | Щербенко Арт Центр

Щербенко Арт Центр 152
«Lysistrata» | MASLO the gallery
виставка 11 October - 03 November

«Lysistrata» | MASLO the gallery

MASLO the gallery 141
ЩЕ

Коментарі