Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Johnson& Johnson» – галерея «Imagine Point»

Коли

03 December - 09 January

Де

Галерея Imagine Point Київ, Голосіївський проспект, 86/1

Вартість

Бесплатно

«Johnson& Johnson» - галерея «Imagine Point»

3 грудня у галереї «Imagine Point» відкривається спільна виставка митців Дмитра та Влада Кришовських.

«Johnson& Johnson» – саме так колись підписав спільне фото цих братів один знайомий. Нарешті братам Кришовським вдалося узгодити свої графіки, зустрітися в межах одного арт-простору і звільнитися від кількарічного напруженого очікування цієї події.

Звільнення стосується і уламків живих образів, що хаотично вирують у пам’яті митців і вимагають випустити їх назовні. Роботи братів Кришовських містять візуально протилежні прийоми, але їхня спільна сутність – у повторюваній деконструкції і зібранні пазлу з елементів дитячої свідомості, у фіксації безмежної кількості парадоксальних комбінацій їдей, сенсів і відчуттів.

Дмитро працює з ними педантично, навіть прискіпливо – у досконало точній графічній техніці і з ретельно вивіреними сполученнями до болі впізнаваних сутностей. Влад же несамовито жбурляє на полотно раптові образи, не допускаючи жодної акуратності, не викликаючи підозри у продуманості – але на виході кожен набір яскравих елементів виявляється на диво цілісним.

Куратор Олексій Малих побачив у доробку Кришовських дещо споріднене з його власною практикою – наполегливу роботу з архетипам свідомості та прагнення до простоти. За великим рахунком, композиції Кришовських є камерними, а центральні образи легко вихоплюються оком. Вони одразу впізнаються як близькі, трохи підзабуті зараз, але несподівано глибоко рідні у далекому й безтурботному минулому.

Феномен братів Кришовських цікавий і з наукової, і з мистецької точки зору. Як вони, маючи спільні гени і спільне дитинство, стали такими різними – лишається загадкою. Але якщо у генетиці ми навряд знайдемо відповідь, то до мистецтва звернутися можливо і навіть варто – особливо за цієї рідкісної нагоди одночасно побачити живопис Влада і графіку з левкасами Дмитра – лише зараз, лише у галереї «Imagine Point».

Організатори

Схожі заходи

«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» - Галерея «Триптих Арт»
виставка 27 November - 24 December

«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» – Галерея «Триптих Арт»

Галерея «Триптих Арт» 1663
«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» - Галерея «Артсвіт»
виставка 27 November - 30 January

«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» – Галерея «Артсвіт»

Галерея «Артсвіт» 1667
M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії
виставка 17 December - 21 January

M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії

M17 Contemporary Art Center 1072
ЩЕ

Коментарі