«La-la-la і надії» | Музей історії міста Києва

Коли

16 July - 28 July

Де

Музей історії міста Києва м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

Вартість

30 грн

Музей історії Києва та Алла Шоріна представляють виставку живопису «LA-LA-LA І НАДІЇ»

Домашні посиденьки на кухні, свіжоспечений хліб, який так хочеться надкусити дорогою з магазину, городина у кошику і місто, що ніжиться у ранковій дрімоті як маленьке ліниве кошеня. Ми щодня живемо в очікуванні маленьких див. Серія робіт «La-la-la і надії» присвячена саме цьому – одвічному джерелу сили людини, а також мріям і вірі у світле майбутнє. Алла Шоріна натякає: поки є можливість у побутових бесідах позбавитись від надлишків слів, поки є надія і той, з ким її ділиш – ми щасливі.

66191239_2335265206520339_5593600449501462528_n

Алла Шоріна – кандидат наук із соціальних комунікацій. Протягом багатьох років досліджувала внутрішній світ людини, його трансформації у різних системах координат, вплив родини, соціуму, часу, традицій та суспільних орієнтирів. У 2015 році Алла переосмислила силу впливу слова у людських стосунках і саме тоді з’явилися її перші графічні та живописні роботи. У цей період авторка зрозуміла, що слова і інтелект іноді безсилі. Серце може спілкуватися напряму і художні образи для таких повідомлень – «найбільш делікатні конверти».

Серією робіт «La-la-la і надії» Алла повертає глядача до таких, майже забутих жанрів, як побутові сюжети та натюрморт. Останнє видається доволі ризикованим, адже геніальні живописці (наприклад, Поль Сезанн, Франсиско де Сурбаран, Хем) досягли вершин цього жанру та поставили високі планки. У добу абстрактного живопису напрямок, обраний художницею, виглядає як свідомий рух проти течії. Проте, сучасне бачення натюрморту і легка експресивна манера виконання настільки відповідають духу сьогодення, що, безумовно, знаходять своїх шанувальників.

Відкриття виставки – 16.07

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7).

Вхід за запрошеннями.

У рамках виставки також заплановані майстер-класи та лекції, присвячені естетиці у різних сферах побуту:

  • 17.07 – лекція від дизайнерки, архітекторки та блогерки Катерини Росковшенко «Живопис в інтерєрі: які змісти він створює і як ефективно його вписати у сучасні житлові та офісні приміщення».
  • 23.07 – практичний майстер-клас від fashion-редакторки журналу JOY, стиліста та Instagram-інфлюенсера Крістіни Алексійчук «Літня естетика: секрети та правила стильного образу».
  • 25.07 – майстер-клас від головної редакторки журналу LeMonade Алєсі Діденко «Як створити візуальний контент, який привабить до ЗМІ нову аудиторію. На прикладі розважального жіночого журналу LeMonade».

Час: 17.00

Орієнтовна тривалість: 50-60 хв.
Вартість: вхід за ціною квитка на виставку

(повний – 30 грн, пільговий – 20 грн.)

Організатори

Схожі заходи

Виставка Олексія Малих та Гії Міміношвілі «Дотик»
виставка 06 August - 29 August

«Дотик» – ЦСМ Білий світ

«Дотик» - ЦСМ Білий світ 134
«Поєднані кольором» - арт-галерея "Мануфактура"
виставка 18 July - 14 August

«Поєднані кольором» – арт-галерея “Мануфактура”

Арт-галерея 165
«Інше» - Галерея Imagine Point
виставка 12 August - 01 September

«Інше» – Галерея Imagine Point

Галерея Imagine Point 171
Марія Прошковська «Невидима праця» - Щербенко Арт Центр
виставка 06 August - 05 September

Марія Прошковська «Невидима праця» – Щербенко Арт Центр

Щербенко Арт Центр 271
ЩЕ

Коментарі