1400x90-arthuss-2

«Тенденції розвитку фестивальних мультимедійних проєктів». Cтаніслав Глазов (DE)

Коли

31 October

Де

Центр Современного Искусства М17 Київ, вул. Антоновича, 102-104

Вартість

Бесплатно

Лекція Cтаніслава Глазова (DE) «Тенденції розвитку фестивальних мультимедійних проєктів»

Тенденції фестивальних мультимедіа

Лекція від Станіслава Глазова

Презентація Carbon Media Art Lab в М17

Станіслав Глазов – медіа-артист, музикант і фотограф, що проживає в Берліні. Засновник студії генеративного дизайну Licht.Pfad.

У своїх проектах Станіслав досліджує нові змісти і виразні засоби на стику мистецтва і технологій. У центрі уваги лектора – взаємодія абстрактних форм, звукових хвиль і світлових ефектів в єдиному 3D-просторі для досягнення глибокого психоемоційного ефекту.

З 2001 року Станіслав є постійним учасником медіа-фестивалів на різних континентах, розробляє і проводить авторські онлайн-курси по Touch Designer, Maya і Houdini, а також численні воркшопи, присвячені виробництву музики та аудіо-візуальних технологій.

o-nv_pnrxku

Його масштабні інсталяції та перформанси були представлені на численних майданчиках і фестивалях по всьому світу, включаючи Atonal (Берлін), Mutek (Монреаль), Ars Electronica (Лінц), Unsound Festival (Краків), Raster-Noton night in Berghain (Берлін), Barbican (Лондон), Resonance Festival (Токіо) та інші.

На лекції Станіслав поділитися своїм досвідом створення різних шоу і інсталяцій по всьому світу, розповість про основні тенденції в галузі фестивальних мультимедіа.

10633461_809419439079460_9200171796842869335_o

В рамках Carbon Media Art Lab, з 28 по 31 жовтня Станіслав проводить майстер-клас з поглибленого вивчення програми Touch Designer. Підчас  лабораторії був розроблений унікальний аудіовізуальний перформанс, створений в колаборації з провідними медіа митцями з Києва, Харкова та Дніпра, та буде вперше презентований в Центрі сучасного мистецтва М17. Подія проводиться в рамках творчих зустрічей підчас виставки Frontier. New Monuments. Мистецтво та VR реальність.

Відкриття: 31 жовтня 19.30 вул. Антоновича, 102-104, Центр сучасного мистецтва M17.

Сторінка події у Facebook.

Організатори

Схожі заходи

Коментарі