Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Марія Оспіщева-Павлишин «Відсторонений Погляд» – Карась Галерея

Коли

10 February - 01 March

Де

Карась Галерея Київ, Андріївський узвіз, 22-А

Вартість

Бесплатно

Марія Оспіщева-Павлишин «Відсторонений Погляд» - Карась Галерея

10 лютого в Карась Галереї відкрилась виставка молодої київської художниці Марії Оспіщевої-Павлишин.

Роботи Марії вражають як високою технічною майстерністю, так і темами, які зачіпає мисткиня через свій сюрреалістичний наратив.

Марія Оспищева-Павлишин:

Назва виставки символізує відсторонене споглядання автора на події, які відбуваються навколо. Кожне живописне полотно, графіка та колаж є певною спробою пояснити чи зрозуміти сутність сучасних явищ і тенденцій, причини їх виникнення. Вергілій у 29 році до н.е. казав: «Щасливий той, хто зміг зрозуміти причини речей».

Спроби зрозуміти причинно-наслідковий зв’язок подій стали рушійною силою створення серії живописних та графічних творів. Казуальність явищ розкривається через деякі образи, які мігрують з однієї роботи в іншу. Одним з головних образів є Космос – ключове філософське поняття давньогрецької історії та культури, що позначало певний Всесвітній Лад. Космос як філософська категорія є одним з базових понять метафізики та пояснює загальні уявлення про світ як структуру. У роботах Космос та космічний простір є символом організації хаосу.

Недаремно, майже у всіх творах можна побачити геометричні фігури, вектори (напрями руху та розвитку). Керуючись ідеєю множинності можливих картин світу на полотнах деякі образи з’являються у вигляді колажних вставок.

Засоби мистецтва у поєднанні з науковими підходами дослідження дійсності та філософськими роздумами дозволяють назвати цю серію робіт спробою розуміння процесів, які відбуваються у системі «людина-середовище-всесвіт».

Вхід вільний.

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ

Київ, 04070, Андріївський узвіз, 22-а

+380 44 238-65-31

Пн.-Сб. 11-19:00 Нд. -вих.

Організатори

Схожі заходи

«Made in Kyiv. Археологія повсякдення» - Музей історії міста Києва
виставка 08 July - 24 August

«Made in Kyiv. Археологія повсякдення» – Музей історії міста Києва

Музей історії Києва 172
Міжнародна виставка «Світ їх не впіймав» за участю Леонори Янко - Чернігівський обласний художній музеї ім. Григорія Галагана
виставка 10 February - 28 February

Міжнародна виставка «Світ їх не впіймав» за участю Леонори Янко – Чернігівський обласний художній музеї ім. Григорія Галагана

Чернігівський обласний художній музеї ім. Григорія Галагана 4355
Анатолій Варваров «Універсальність свободи» - ЦСМ «Білий Світ»
виставка 10 February - 26 February

Анатолій Варваров «Універсальність свободи» – ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 4351
ЩЕ

Коментарі