«Мультимедійна фотовиставка Конрада Пустоли»

Коли

30 October

Де

Fundacja Nowych Działań fundacjanowychdzialan.art

Вартість

Бесплатно

«Мультимедійна фотовиставка Конрада Пустоли»

Фото-роботи Конрада Пустоли є надзвичайно проникливим художнім коментарем подій, пов’язаних з польською політичною трансформацією. Вони показують надзвичайно складний процес у зображеннях, які, з одного боку, каталогізують зміни, з іншого – дають їм критичний коментар і впорядковують його. Що таке фотографії недобудованих будинків, як не інформація про банкрутство інвестора і його специфічний смак. Що таке види з вікон кабінетів впливових людей політики та ЗМІ, як не інформація про новий спосіб бачення світу? Таким чином, роботи Конрада Пустоли мають не тільки велику художню цінність, але і наративний потенціал, який дозволяє перевизначити спосіб сприйняття трансформаційних процесів. Ці цикли дуже польські, але вони також є репрезентативними для трансформаційних процесів у близьких нам країнах Центральної та Східної Європи. Вони додають цікавий коментар до справ наших сусідів. Конрад Пустола неодноразово їздив до України, брав участь у мистецькій акції «Табір солідарності». Презентація його робіт у країнах Центральної та Східної Європи, безумовно, викличе великий інтерес і дискусію. Твір Пустоли вже завершений через ранню смерть художника, проте тим цікавіше він резюмує дуже неоднозначний і все ще свіжий період новітньої історії Польщі, що вимагає коментаря.

ВИСТАВКА БУДЕ ДОСТУПНА НА САЙТІ ФОНДУ НОВИХ ДІЙ

ОНЛАЙН ДИСКУСІЯ З НАГОДИ ВІДКРИТТЯ

30 жовтня 2020 | 19:00

Ведучий: Пьотр Ґрущинський

Учасники:

  • Світлана Олешко – сценаристка, режисерка, викладачка режисури, директорка незалежного харківського театру Арабески. Кураторка численних проєктів, міжнародних фестивалів, освітніх програм. Викладає режисуру.
  • Михайло Барбара – співак, актор, перекладач. Екс-соліст гурту «Мертвий півень». Має декілька власних музичних проєктів. Першим переклав шість п‘єс Віткаци українською.
  • Стас Жирков – режисер, педагог, директор і художній керівник Театру драми і комедії на лівому березі Дніпра в Києві, заслужений артист України.

Куратор: Пьотр Ґрущинський

Продюсер: Марія Вільська, Фонд Нових Дій

Дизайн: Сергій Шабохін

Координація: Марина Дашук

Партнери: Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра (Київ, Україна), Театр-студія Арабески (Харків, Україна)

Профiнансовано в рамках багаторічної програми “NIEPODLEGŁA” на 2017-2022 роки, в рамках грантової програми Інституту Адама Міцкевича “Kulturalne pomosty”

Сторінка події у Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/342868493480459

Організатори

Схожі заходи

Ирина Хмара Фотопроект КРИК
фотовиставка 05 November - 11 November

«Крик» | Gallery 83

GALLERY 83 1412
«У ЗГАСАЮЧОМУ СВІТЛІ: Слідами євреїв східної Європи» | Triptych: Global Arts Workshop
фотовиставка 26 September - 09 October

«У ЗГАСАЮЧОМУ СВІТЛІ: Слідами євреїв східної Європи» | Triptych: Global Arts Workshop

Triptych: Global Arts Workshop 587
Євгеній Павлов
фотовиставка 12 September - 08 October

«Вулиця Свободи» (“Freedom Street”)

Арт-простір «Set» 663

Коментарі