1400x90-arthuss-2

«На порозі літа» – галерея «НЮ АРТ»

Коли

25 February - 13 March

Де

Галерея «НЮ АРТ» Київ, вул. Михайла Грушевського, 28/2

Вартість

Бесплатно

 «На порозі літа» - галерея «НЮ АРТ»

Виставка «На порозі літа» – виставка живопису львівського художника Остапа Патика у галереї «НЮ АРТ».

25 лютого -13 березня 2021 року

Творчість Остапа Патика – це пункт перетину кількох факторів: родової генетики, набутого життєвого досвіду і бажання естетичної документації своїх емоційних станів.

В експозиції виставки представлено живописний доробок митця за десять років активної творчої діяльності. Остап Патик обрав таку стратегію малярського письма, яка відповідає його внутрішній сутності.

Практикуючи активний спосіб життя, часто мандруючи Україною та зарубіжжям, вбираючи у себе атмосферу різних міст і ландшафтів, пізнаючи характер людей, він «протоколював» динамічний калейдоскоп мотивів і настроїв мовою пластичних образів.

 «На порозі літа» - галерея «НЮ АРТ»

Так, після численних подорожей світом у творчості Остапа Патика вимальовуються пейзажі Амстердама, Мюнхена, Барселони чи Шанхаю з відповідною колористичною чи настроєвою символікою, або ж натюрморти «китайських качок» чи портрети «китайських дівчат». Поступово його емоційний світ екстраполюється в серію тематичних живописних творів, що формують широкий жанровий діапазон, безперечно, високий професіоналізм та чітке окреслення індивідуальної творчої манери-емоційного експресивного малярства. Квіти – один із найпрофесійніший живописних акцентів жанрових модифікацій творів Остапа Патика. Причому з упевненістю можна сказати, що це «Nature vivante» – завжди жива й життедайна краса квіткових мотивів, відтворена художником з неймовірною експреciєю, відчуттям настроєвого колористичного розмаїття, любов’ю до природи та загалом любов’ю до життя.

 «На порозі літа» - галерея «НЮ АРТ»
Остап Патик

Остап Патик – художник, педагог, заслужений  діяч мистецтв України. Народився 1964 року у Львові.  В 1983 р. закінчив Львівське училище прикладного мистецтва ім. І. Труша, а в 1995 р. Львівську академію мистецтв. Митець бере участь у вітчизняних та міжнародних виставкових проєктах, заходах, акціях,  активно організовує мистецькі пленери.

4 березня о 18.30 в галереї «НЮ АРТ» відбудеться творча зустріч з митцем.

Відвідати виставку можна з вівторка по суботу (вт-пт з 10.00 до 18.00, сб з 12.00 до 17.00). Вихідні – неділя, понеділок.

Галерея «НЮ АРТ», вул.  Михайла Грушевського, 28/2, Київ

Організатори

Схожі заходи

«ВЕЛИКА СІМКА» - Музей історії міста Києва
виставка 27 May - 28 June

«ВЕЛИКА СІМКА» – Музей історії міста Києва

Музей історії міста Києва 363
«Плоть і кров» - Mironova Gallery
виставка 03 June - 17 June

«Плоть і кров» – Mironova Gallery

Mironova Gallery 646
В Imagine Point проходить виставка Оксани Стратійчук і Валерія Шкарупи "Лінія горизонту".
виставка 29 January - 27 February

“Лінія горизонту” – галерея Imagine Point

Imagine Point 2237
ЩЕ

Коментарі