1400h90-gompertz

Нові медіа та суспільні практики у мистецтві США

Коли

18 February

Де

Національний художній музей України Київ, вул. М. Грушевського, 6

Вартість

40 грн

Американський митець з Нью-Йорка Баєт Росс Сміт розповість про роль нових медіа, digital-арт та суспільних практик у вирішенні соціальних проблем, як і загалом про візуальне мистецтво у США.

27748205_1009887185818253_1425888603055890050_oЗахід відбудеться у National Art Museum of Ukraine за адресою: м. Київ, вул. М. Грушевського, 6.
Лекція безкоштовна, але відвідувачам доведеться заплатити за вхідний квиток у музей.

Вартість вхідного квитка:

  • дорослі 40 грн.
  • студенти 20 грн.
  • школярі 10 грн.
  • пенсіонери 10 грн.

Також необхідно зареєструватися – https://goo.gl/FWZuNu

Баєт Росс Сміт (Bayeté Ross Smith) є митцем, фотографом, мультимедіа-художником та кінематографістом із району Гарлем у Нью-Йорку. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії “Найт Ріддер” (Knight Ridder). Баєт зараз є слухачем курсу підвищення кваліфікації TED, третій рівень. Він працював мультимедіа-художником та автором видань Нью-Йорк Таймс (New York Times) та POV. Як митець Баєт демонстрував свої роботи в різних куточках світу за підтримки Смітсонівської установи (Smithsonian Institution), Художньої комісії Сан-Франциско, Бруклінського музею, Оклендського музею в Каліфорнії, Центру Шомбурга, фото-фестивалю Unseen Photo Festival (Амстердам), Гете Інституту (Гана) та Національної галереї мистецтв “Захета” (Польща), серед багатьох інших. Його колаборативний проект “На ходу” (“Along The Way”) та “Міст запитань: чорношкірі чоловіки” (“Question Bridge: Black Males”) було представлено на різноманітних фестивалях, серед яких кінофестиваль незалежного кіно “Санденс” (Sundance Film Festival). До його звитяг належить стипендія на навчання у TED, нагорода “Безмежність” Міжнародного центру фотографії та стипендія фонду “Жером Фаундейшн” (Jerome Foundation). Він є членом професорсько-викладацького складу Міжнародного центру фотографії та Нью-Йоркського університету і помічником керівника програми неприбуткової ініціативи “Королі проти насильства” (Kings Against Violence Initiative), організації з попередження насильства на базі лікарні та школи у районі Бруклін, у Нью-Йорку. 

Інформаційні парнтери: ChernozemART UkraineZenkoFoundationWhat’s On Kyiv National Art Museum of Ukraine

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/1956785397669492/

Організатори

Схожі заходи

Коментарі