«Плоть і кров» – Mironova Gallery

Коли

03 June - 17 June

Де

Mironova Gallery Київ, Лаврський провулок, 9

Вартість

Бесплатно

«Плоть і кров» - Mironova Gallery

3 червня у просторі Mironova Foundation о 18-30 відбудеться відкриття арт-проєкту «Плоть і кров» художниці Наталії Корф-Іванюк. В експозиції будуть представлені масштабні живописні полотна сповнені яскравими кольорами. «Плоть і кров» – це справжня ода життю у всій його повноті емоцій.

Саме емоції, що наповнюють нашу плоть життям та розфарбовують життя у соковиті кольори, є головною темою художнього дослідження автора. В них любов та біль, ненависть та співчуття, мовчання та крик, страх, благання, прийняття, – все те, що матиме вагу у наших спогадах, все те, що назавжди залишиться з нами, не зважаючи на всі примхи буденності.
«Живи, як дихаєш. Пиши, як дихаєш» – живописно закликає авторка і дарує нам справжню насолоду від емоційної свободи та повноти життя, які вона оспівує у своєму проєкті «Плоть і кров».

Наталія Корф-Іванюк, авторка проєкту:

«Відкрита, жива емоція – це коли ти створюєш пляму, що вібрує, дихає, говорить шукає собі шлях, перетікаючи в нові субстанції і форми, потім раптово завмирає утворюючи різкий контур. І завмираєш ти. Межуючи з божевіллям, живопис говорить мовою тіла, а тіло відповідає мовою фарби. Вона, невпинна, буйна, химерна. Керуватись емоцією, йти за емоцією, в цьому є щось тваринне, відчайдушне, те заради чого варто!!!»

Тетяна Міронова, засновник Mironova Foundation:

« Наталія Корф-Іванюк дуже потужний, емоційний художник, який завжди розширює кордони нашого сприйняття і дарує свіжий подих творчої свободи та справжньої насолоди від яскравого експресивного живопису, який, нажаль, не часто зустрічається у сучасному мистецтві інтелектуальних концепцій.»

Організатори

Схожі заходи

foto-gorizont-1
виставка 28 July - 28 August

CAUTION! FRAGILE! – галерея «Imagine Point»

Галерея «Imagine Point» 1370
Іван Приходько - галерея «ЛАВРА»
виставка 02 July - 16 July

Іван Приходько – галерея «ЛАВРА»

Галерея «ЛАВРА» 2351
«ВЕЛИКА СІМКА» - Музей історії міста Києва
виставка 27 May - 28 June

«ВЕЛИКА СІМКА» – Музей історії міста Києва

Музей історії міста Києва 2630
ЩЕ

Коментарі