«Примхи свободи» в White World

Коли

15 August - 03 September

Де

White World м. Київ, вул. Пушкінська, 21-А

Вартість

Бесплатно

«Примхи свободи» Вадим Петров

З 15 серпня по 3 вересня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка художника Вадима Петрова «Примхи свободи». На виставці будуть представлені живописні роботи, написані за двадцятирічний період з кінця 90-х років до сьогодення.

Вадим Петров порушує екзистенційні питання свободи, самотності і самореалізації. На перший погляд належні до високої філософії, насправді вони стосуються кожної живої людини. І стосуються не час від часу, а постійно, кожен день протягом усього життя, хочемо ми цього чи ні. Наші стосунки зі свободою розвиваються разом із свідомістю, наші погляди еволюціонують вслід за знаннями.

3

Фігуративний і водночас абстрактний, дещо сюрреалістичний живопис Вадима Петрова налаштовує глядача на спокійне та замислене споглядання. Він пропонує поміркувати над глибокими питаннями, до яких не звикли сучасні люди, поглинені щоденними перегонами та побутовою метушнею. Чи може бути справді вільною одинока, самотня людина? Ким взагалі є людина – суб’єктом свободи чи об’єктом маніпуляцій і соціальних експериментів? Кожен здатен знайти свою відповідь, але перед цим доведеться добре пошукати – у творчості; у знаннях про суспільство і Всесвіт; в історії і поезії; зрештою, навіть у випадкових знахідках та подіях, що відбуваються навколо.

2

Вадим Петров – український художник; народився в 1960 році в м. Шостка Сумської області. Займається малярством, об’єктами, графікою. Мешкає і працює у Харкові. Автор численних персональних виставок та учасник багатьох проектів. Твори Вадима Петрова зберігаються у музеях і приватних колекціях України та зарубіжжя.

4

Подія на Facebook: facebook.com/events/2357570531178474/

Сторінка ЦСМ «Білий Світ»: facebook.com/whitewworld

Інстаграм: www.instagram.com/white_world_gallery/

Телеграм: t.me/WWgallery

SoundCloud: https://soundcloud.com/white_world_gallery/

Відкриття виставки відбудеться 15 серпня о 19:00

Експозиція триватиме до 3 вересня

Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний.

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

Організатори

Схожі заходи

«EMOVEO» в Gallery83
виставка 27 August - 08 September

«EMOVEO» в Gallery83

GALLERY 83 33
Проект «BLUE MONDAY» в галереї мистецтв «Лавра»
виставка 22 August - 15 September

Проект «BLUE MONDAY» в галереї мистецтв «Лавра»

Галерея мистецтв 25
ЩЕ

Коментарі