Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості»

Коли

09 December - 15 December

Де

Triptych: Global Arts Workshop Київ, Андріївський узвіз, 34

Вартість

Бесплатно

«Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості»

9 грудня в галереї Triptych: Global Arts Workshop/Галерея Триптих буде презентовано персональний проект Тетяни Забєліної «Сила глини: залишаючи місце випадковості та недосконалості», де будуть експонуватися нові роботи авторки.

Тетяна Забєліна відноситься до числа сучасних авторів української арт-сцени, які формують новий імідж напрямку кераміки в сучасному мистецтві. В її творчості присутні постійні експерименти з новими матеріалами, нестандартними формами, пошуком тем для самовираження. Такий підхід та бажання вийти за рамки формують унікальний почерк автора, надаючи керамічним роботам контемпорального звучання.

imgp6339

В основу проекту покладено ідею свободи, конфлікту та самовираження матеріалу, його шлях від задуму до готового об’єкту. Автор лише уважно прислухається до матеріалу, допомагаючи йому самоствердитися, прийняти органічний, невимушений, живий обрис. Форма скульптури – це висловлення матеріалу, вигляд, який він приймає, піддаючись органіці думки і тактильному контакту з боку його творця.

afisha-60h90

Тетяна Забєліна, автор проекту:

«Народження… дитини, митця, творчого проекту – це безкомпромісний акт виходу накопиченої енергії. Символічно, що презентація мого дебютного персонального проекту відбудеться в мій День Народження. Це новий початок – як у творчому, так і в персональному сенсах».

Дар’я Біленко, куратор проекту: 

«Форми скульптур, які презентовані на виставці – це візуальна фантасмагорія. Дехто побачить в об’єктах предмет інтер’єру, а дехто надихнеться фантастичними формами та домалює в уяві цілу історію. Сприйняття скульптур Тетяни Забєліної – це в першу чергу про гру уяви, свободу думки та визволення свідомості. Свобода інтерпретацій вітається, і навіть більше – заохочується. Адже саме свобода, відкритість, відсутність рамок та кордонів – основа енергії творення, яка закладена в ці об’єкти. Автору властиві такі ж особистісні риси характеру, які вона трансформує та передає через тактильний контакт своїм роботам».

Про авторку

Сучасна українська художниця-кераміст. Народилася 9 грудня 1972 року в Києві. ЇЇ бекграунд та творчий досвід, як і в кожного автора, нараховує багато експериментів з технікою, години спроб, моменти невдач та успіху. Протягом минулого – 2019 року Тетяна брала участь у різних заходах (фестивалі, шоу-руми, виставки, майстер-клас тощо), що стосуються світу кераміки, а її художні твори здобули визнання громадськості та експертів. Найцікавіші: фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина» місто Київ-Україна 2019; Міжнародна бієнале кераміки в місті Опішні – Україна 2019; Виставка «Просто порцеляна» місто Київ – Україна 2019; Виставка секції декоративно-прикладного мистецтва, місто Київ-Україна 2019, присвячена «Дню незалежності України», організована Національним альянсом художників України; Виставка членів Арт-клубу Школи сучасної кераміки, Київ, Україна 2019; Виставка ZOO ZOOM (зооморфна пластика в сучасній кераміці). Вона продовжує вдосконалювати свої навички та погляд на сучасні тенденції та вимоги до кераміки та стає впевненим представником Української Керамічної школи.

Організатори

Схожі заходи

Портрет художника. Анатолій Криволап - Академія мистецтв України
виставка 30 September - 28 October

Портрет художника. Анатолій Криволап – Академія мистецтв України

Академія мистецтв України 11583
«Відродження» - виставка Лери Літвінової у Музеї видатних діячів української культури
виставка 26 August - 26 October

«Відродження» – виставка Лери Літвінової у Музеї видатних діячів української культури

Музей видатних діячів української культури 11711
ЩЕ

Коментарі