«Скоро буду» – EtchingRoom 1 и Shcherbenko Art Centre

Коли

06 October - 31 October

Де

Щербенко Арт Центр Київ, вул. Михайлівська, 22-в

Вартість

Бесплатно

«Скоро буду» - EtchingRoom 1 и Shcherbenko Art Centre

Щербенко Арт Центр та EtchingRoom 1 представляють виставку «Скоро буду».

«Скоро буду» — виставковий проєкт дуету etchingroom1, що складається з Крістіни Ярош та Анни Ходькової. У проєкті представлені графічні роботи, зроблені у техніці модульного офорту, та інсталяція з використанням мозаїки.

Ця сардонічна серія робіт стосується тем, які цікавили художниць ще до карантину й пронизують їхню послідовну практику, рухаючись від проєкту до проєкту. Серед них: «…самотність у великому місті, фатальність виходу з дому і смерть як повсякденність. Прощання з померлим сусідом біля під’їзду та робота патологоанатома римуються з очікуванням автобусу на зупинці біля дому», — як коментують тематичний фокус серії самі художниці.

Архітектурні споруди та численні непримітні деталі локального простору, що є об’єктом уваги Крістіни Ярош, доповнені трансформованими образами жителів міста, яких створює Анна Ходькова. Усі ці образи співіснують у різних графічних роботах завдяки використанню техніки модульного офорту, за якою мисткині поєднують різноманітні відбитки у одній роботі. Також у проєкті вони працюють з наявним виставковим простором через конструювання інсталяції з відносно новою для них технікою мозаїки. У цих мозаїках можна відслідкувати продовження роботи з впізнаваними образами з офортів. Одна з них повторює фасад будинку, а інша — вигляд з вікна.

Ще однією характерною рисою практики є доповнення графічних робіт текстовими коментарями, які, за словами Крістіни та Анни, перетікають з їхніх щоденних розмов на папір, створюючи таким чином візуальний щоденник. Саме так фраза з діалогу стала й назвою цієї виставки.

Кураторами виставки є Мілена Хомченко та Святослав Михайлов.

Організатори

Схожі заходи

«Форма простору» - Port.agency
виставка 22 October - 01 November

«Форма простору» – Port.agency

044.house 53
Виставка Вікторії Адкозалової "FRAGILE" у галереї Ornament Art Space
виставка 08 October - 28 October

«FRAGILE» – галерея Ornament Art Space

Ornament Art Space 168
«Зрозумів тебе» - галерея Артсвіт
виставка 01 October - 31 October

«Зрозумів тебе» – галерея Артсвіт

Галерея Артсвіт 150
ЩЕ

Коментарі