“Тріумфи і свята” | Музей Ханенків

Коли

11 September - 27 September

Де

Музей Ханенків м. Київ, вул. Терещенківська, 15-17

Вартість

Бесплатно

"Тріумфи і свята" | Музей Ханенків

У Музеї Ханенків зберігається першокласна колекція китайського класичного живопису на сувоях, добірки китайської народної гравюри няньхуа та декоративно-ужиткове мистецтво. Виставка “Тріумфи і свята” дає можливість побачити ті експонати Китаю з фондів музею, що зазвичай відвідувачам недоступні.

Проєкт присвячено особистим перемогам китайських легендарних героїв і традиціям народних святкувань. Важливим моментом стане можливість познайомитися із традиційним китайським мистецтвом на різних його рівнях: від елітарного живопису до народної гравюри.

Наша виставка — про героїв і про традиційні свята Китаю. Чи навпаки: про свята та героїв, які своїми діяннями надали цим святам ще більше смислів. На виставці і свята, і героїв представлено в різних “тональностях”: в елітарному живописі та в наївній народній гравюрі. Адже кожен китаєць — від імператора до незаможного селянина — знав і шанував своїх давніх героїв. Під час виставки будуть проходити кураторські екскурсії, лекції” — каже китаїстка та кураторка виставки “Тріумфи і свята” Марта Логвин

Традиційний живопис відображає видатні історичні події, портретує їхніх учасників. З високим мистецтвом перегукуються жваві народні гравюри няньхуа. Часто вони розповідають ті самі історії мовою, можливо, наївною та яскравішою, і завжди — дуже щирою. Твори декоративно-ужиткового мистецтва додають виставці більше святкових барв і ширше розкривають теми героїзму та святкування у китайському мистецтві.

Кураторка виставки: Марта Логвин

Вхідний квиток: 40 грн дорослі, 20 грн студенти, 10 грн пенсіонери та школярі.

Організатори

Схожі заходи

Марія Прошковська «Невидима праця» - Щербенко Арт Центр
виставка 06 August - 05 September

Марія Прошковська «Невидима праця» – Щербенко Арт Центр

Щербенко Арт Центр 143
Дар’я Іващенко «Allusions» - Музей історії міста Києва
виставка 29 July - 12 August

Дар’я Іващенко «Allusions» – Музей історії міста Києва

Музей історії Києва 153
ЩЕ

Коментарі