Замовити книгу "Пройти крізь стіни". Марина Абрамович

«Turn» | Щербенко Арт Центр

Коли

15 October - 09 November

Де

Щербенко Арт Центр Київ, вул. Михайлівська, 22-B

Вартість

Бесплатно

«TURN». КОКО ШВАРЦ ТА AЛIНА МАНН

«TURN»КОКО ШВАРЦ ТА AЛIНА МАНН

Відкриття 15.10 о 19:00. Вхід вільний

Проєкт «Turn» Коко Шварц та Aлiни Манн пропонує новий погляд на тілесність та взаємодію між індивідами. Їхня виставка – цілісне висловлювання, в якому художники досліджують метаморфози тіла, а також звертаються до теми єдності людини та природи. В основі робіт лежить пошук альтернативи гетеронормативності суспільства та намагання уявити іншу фізіологію й запропонувати іншу сексуальність.

Коко Шварц та Aлiна Манн – візуальні та звукові митці, які почали співпрацювати в 2016 році й базуються в Цюріху. В якості медіа використовують відео, скульптуру та звук. У своїх роботах вони часто звертаються до теми ґендерної ідентичності та кидають виклик уставленим табу. Свої роботи митці представляли на групових виставках та фестивалях в Україні, Швейцарії, Швеції, Німеччині,  Франції, Італії, Канаді та Індії.

«Turn» – їхня перша персональна виставка.

У медитативному та чуттєвому відео «Розширення тіл» розмиття межі між тілами та скульптурою грає з уявою глядача, змальовуючи можливість нестереотипності ґендерів. Художники осмислюють поняття андроґінності, образна історія якого бере початок ще в античній міфології. Представлена в експозиції силіконова скульптура подібна до тих, що фігурують у відео, фіксує варіативність тіла у твердій формі. Завдяки звуку ця своєрідна частина тіла оживає, демонструючи появу флюїдної тілесності можливого майбутнього.

Відеоробота «you me it» апелює до графічної естетики. Завдяки прийомам інверсії та накладання на екрані постають амальгамні тіла, які ставлять під сумнів звичне сприйняття статі. На створення відео «Eggism» митців надихнула творчість філософа та письменника Жоржа Батая, герої котрого виходять за усталені межі, вивчаючи чуттєві можливості власного тіла. Так само як і в повісті письменника «Iсторія ока», яйце та гра з яйцем займає ключову роль у відео.

Про митців:

Aлiна Манн – творчий псевдонім художниці Аліни Копиці, яка була фіналісткою конкурсу МУХі 2012 та PinchukArtCentre Prize у 2013 і зараз навчається у Цюріхському Університеті Мистецтв.

Коко Шварц – творчий псевдонім піаніста і композитора швейцарського походження, який пише музику для перформансів, інсталяцій, фільмів та ансамблів, а також концертує й, зокрема, грав у нью-йоркському Carnegie Hall.

 

Організатори

Схожі заходи

«Де народжуються мрії» | Triptych: Global Arts Workshop
виставка 07 November - 20 November

«Де народжуються мрії» | Triptych: Global Arts Workshop

Triptych: Global Arts Workshop 91
«Химерні сни» | Галерея «Триптих АРТ»
виставка 06 November - 22 November

«Химерні сни» | Галерея «Триптих АРТ»

Галерея "Триптих АРТ" 668
Карась Галерея представляє виставку живопису Анатолія Криволапа “АРТЕФАКТИ 1980-х”
виставка 07 November - 26 November

Анатолій Криволап “АРТЕФАКТИ 1980-х” | Карась Галерея

КАРАСЬ ГАЛЕРЕЯ 618
Галереї «АВС-арт» – 10 років: знаки й сенси
виставка 07 November - 29 November

Галереї «АВС-арт» – 10 років: знаки й сенси

Галерея «АВС-арт» 558
ЩЕ

Коментарі