1400x90-arthuss-2

Виставка відомого українського художника Михайла Деяка у Києві

Коли

31 January - 17 February

Де

«Золотое Сечение» Київ, вул. Первомайського, 4

Вартість

Бесплатно

31 січня у виставковому залі аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) відкриється експозиціяживописних робіт сучасного художника Михайла Деяка. На виставці будуть представлені вибрані твори з приватної колекції співвласника АД «Золотий Сечение» Михайла Василенко, який першим серед колекціонерів почав збирати полотна художника.

3-3

Вражаючі твори Деяка неодноразово йшли з молотка на торгах відомих українських та міжнародних аукціонних будинків. У кінці 2014 року його живописна робота Klitchko Brothers Emotion була продана на аукціоні Phillips за $ 11,8 тис. У 2015 картину з серії Stools купили на цьому ж аукціоні за $16 тис., а вже в 2017 році робота Water була реалізована за $19 тис. За версією видання Art Investment Михайло Деяк потрапив до списку ТОП 20 молодих сучасних художників з країн СНД, він також зайняв 7 місце серед найпрестижніших художників України за версією Forbes. У 2016 році на міжнародному арт-ярмарку SCOPE Basel пройшла персональна виставка Михайла Деяка.

1-6

«Картини Деяка знаходяться у фондах Національного художнього музею України. Окрім того, відомі українські та світові колекціонери прикрасили свої зібрання художніми творами перспективного автора, який постійно розвивається, експериментуючи з матеріалами та техніками», –розповідає Михайло Василенко.

На виставці буде представлена 21 картина, більшість з яких публіка побачить вперше. Роботи написані у різних жанрах в період з 2006 по 2011 рр.

4-6

Особливе місце в експозиції займають пейзажі Києва, Львова, Одеси і рідного для художника Закарпатського краю, а також кілька робіт написаних під час творчих поїздок автора до Венеції і Прагу.

«Ще будучи студентом, Михайло Деяк сильно виділявся серед художників свого покоління особливим відчуттям кольору, успадкувавши його у корифеїв Закарпатської художньої школи – Адальберта Ерделі, Йосипа Бокшая, Андрія Коцки. Сьогодні ж він досяг великих висот у своїй творчості, що підтверджує його постійна участь в масштабних проектах, затребуваність на арт-ринку і широке коло шанувальників його таланту», – додає Михайло Василенко.

Відвідати виставку можна до 17 лютого з понеділка по суботу (11.00-19.00), неділя – вихідний.

Вхід – вільний.

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/146476526018323/


Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах

Організатори

Схожі заходи

yakovec
exhibition 02 February - 20 February

“Міфи та реальність” в Карась Галереї

Карась Галерея 2008
petro-smetana-2017-polotno-oliya-akril-emali-lak-100-h-160
exhibition 03 February - 16 February

Живописний проект Петра Сметани «Сажа» в Триптих Арт

Галерея «Триптих АРТ» 2317
glazed-madonnas-persens
exhibition 02 February - 25 February

Артём Андрейчук (Kaffelman) «Perfection»

Бар RAW 2349
ЩЕ

Коментарі