Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«VR Collider» Оксана Чепелик – Mozilla Hubs

Коли

12 December

Де

Платформа Mozilla Hubs hub.link/YGkQoSe

Вартість

Бесплатно

«VR Collider» Оксана Чепелик - Mozilla Hubs

12 грудня 2020 о 14:00 відбудеться онлайн екскурсія просторами проєкту ОКСАНИ ЧЕПЕЛИК “VR Collider” на платформі Mozilla Hubs.

Дослідження імерсивних середовищ за темою міста і кордони відбувається за підтримки підтримки Програми Ґете-Інституту «Культура в русі: регіональний мобільний фонд в регіоні Східна Європа і Центральна Азія» і відштовхується від стратегій ZK/U – Центру мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є “місто”.

“VR Колайдер” це — архітектурна структура, яка складається з 4 платформ, що зависла як космічна стація на орбіті планети Земля, вловлюючи і декодуючи вібраціії нашого часу. У “VR Колайдері” об’єднуються попередні стадії проєкту, а також міста: Берлін, що до 1989 року був розділений Берлінським муром, зведеним за наказом державного керівництва СРСР від 13 серпня 1961 року, Прип’ять, атомне місто, що 34 роки тому спорожніло і опинилося в Чорнобильській зоні, Маріуполь, Одеса та інші.

Всі віртуальні простори 4-х платформ відтворюють певну хронологію та контексти,зануритись у які можна з будь-якої точки світу просто з браузера комп’ютера, смартфона, чи уVR-шоломі за посиланням: hub.link/YGkQoSe. Обираєте собі аватара і мандруєте просторамипроєкту. До зустрічі у просторі VR Колайдера!

“VR Колайдер” реалізовано за підтримки: Українського культурного фонду і Sensorama Lab.

Oнлайн екскурсія на платформі Mozilla Hubs відбувається за організаційної підтримки Carbon Community.

Більше інформації: oksana.chepelyk@gmail.com, +38 066 1002778.

Оксана Чепелик – художниця, режисерка, архітекторка, провідна фахівчиня Інституту проблем сучасного мистецтва України, авторка численних статей і монографії “Взаємодія архітектурних просторів, сучасного мистецтва і новітніх технологій”. У 2007 вона заснувала Міжнародний фестиваль соціальної скульптури в Києві. Мисткиня ще з 90-х років позиціонує свою практику як соціально-критичну, працюючи з ідеями фемінізму, соціальної взаємодії, функціонування громадського простору, проблемами алгоритмічного суспільства, дигітальної тоталітарності, віртуального контролю, кіберпростору та еко-свідомості.

Організатори

Схожі заходи

«Об’єм. Робота з колекцією» - ЦСМ "Білий світ"
онлайн-виставка 05 May - 24 May

«Об’єм. Робота з колекцією» – ЦСМ “Білий світ”

White World 2585
«Ситодрук. Робота з колекцією» - White World
онлайн-виставка 14 April - 01 May

«Ситодрук. Робота з колекцією» – ЦСМ «Білий Світ»

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» 2848

Коментарі