Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Заради життя»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage-2022!

Коли

05 August - 07 August

Де

Bouquet Kyiv Stage Київ, Софія Київська

Вартість

Бесплатно

«Заради життя»: у Києві відбудеться Bouquet Kyiv Stage-2022!

З 5 по 7 серпня на території заповідника «Софія Київська» вже вп’яте проходитиме фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. Тема цьогорічного фестивалю — «Заради життя». 

«Заради життя наші сміливі воїни боронять Україну, наражаючи себе на смертельну небезпеку. Заради життя кожен українець чи українка сьогодні теж стали воїнами — на своїх фронтах. Заради життя і нашої незламної сили духу ми, попри все, проводимо фестиваль Bouquet Kyiv Stage як подяку всім нашим захисникам і захисницям. Це наш крок до Перемоги!» говорять про Bouquet Kyiv Stage-2022 його організатори команда культурного центру Дом «Майстер Клас».

Цього року фестиваль проходитиме у більш стриманому форматі воєнного часу й з урахуванням необхідних заходів безпеки: події відбуватимуться не на відкритій сцені, а в Софійському соборі, Хлібні, Золотих воротах та під Ясенем. 

Bouquet Kyiv Stage-2022 складатиметься з музичної, виставкової, екскурсійної та кінопрограми. Під ясенем відбудуться дискусійні панелі: філософська, літературна, мистецька. На думку організаторів, під час війни проведення фестивалю особливо важливе – заради укріплення нашої сили духу, віри в перемогу, заради життя зараз та після нашої перемоги. 

Три дні фестивалю об’єднають митців, чиї програми, сповнені індивідуальних відчуттів та рефлексій, народилися й зросли у ці воєнні місяці.

Організатори наголошують, що будуть дотримані усі правила безпеки. У випадку оголошення повітряної тривоги, події будуть призупинені до її відбою. Гостей події запросять перейти в безпечне укриття на території «Софії Київської», або ж спуститися у метрополітен на Золотих Воротах.

Вхід на фестиваль традиційно є безкоштовним, потрібно лише сплатити вхідний квиток на територію «Софія Київської» чи «Золотих воріт». Також цього року обов’язковою є попередня реєстрація на всі події.

Слідкуйте за новинами та шукайте детальну програму фестивалю тут:

https://bouquetstage.com/

https://www.facebook.com/bouquetstage/

https://www.instagram.com/bouquetkyivstage

Організатори

Схожі заходи

Carbon Art Lito 2020
арт-фестиваль 02 June - 31 August

Carbon Art Lito 2020

Онлайн 555

Коментарі