«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури

Коли

23 November - 01 December

Де

Аукціонний дім «Золотое Сечение» Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4

Вартість

Бесплатно

«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури

В останній тиждень осені аукціонний дім «Золотое Сечение» влаштовує виставку та торги класичного і сучасного мистецтва Classic & Contemporary Art.

Традиційна передаукціонна виставка розпочне свою роботу 23 листопада у галереї аукціонного дому “Золотое Сечение” (Київ, вул. Леоніда Первомайського, 4). Ставки будуть прийматися у режимі «тихого аукціону» за умови попередньої реєстрації у залі експозиції або онлайн. Колекціонери матимуть змогу помилуватись роботами митців та позмагатися за лоти протягом тижня – до 1 грудня 19:00.

gluschenko

Зважаючи на епідемічну ситуацію у світі та в Україні зокрема, фінальні торги відбудуться онлайн на сайті аукціонного дому.

Всього на торгах представлено 34 роботи – порівну творів класичного та сучасного мистецтва. Добірка авторів дуже різноманітна – від класики музейного рівня початку ХХ ст. до робіт сучасних авторів, створених за останній час.
«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури

Для київського аукціонного дому це не перший досвід проведення торгів онлайн. Минулого літа відбувся аналогічний аукціон, де, незважаючи на ситуацію у країні та світі, низку робіт було продано з суттєвими торгами. Так, полотна сучасного класика Івана Марчука пішли з молотка із значним підвищенням естімейту (середньої оціночної вартості на арт-ринку).

На прийдешньому аукціону буде представлено два його живописні шедеври: «Осінь» 1994 року із стартом в $20 тис. при оціночній вартості $40-50 тис. та «Осяяні хати місячним світлом», 1983 року (оцінена у $15-20 тис., стартова ціна – $13,5 тис.). Остання робота походить із колекції українського письменника та громадського діяча Олеся Гончара. З його сімейної збірки також на торгах представлено полотно Віктора Зарецького «Золоті сонця». І це не єдиний твір майстра, який можуть придбати учасники аукціону. Відомий всім поціновувачам прекрасного шедевр «Весна прийшла» 1988 року, що був учасником безлічі виставок та опублікований в усіх виданнях про Зарецького, також можна буде купити на торгах (стартова ціна $15 тис.).

Колекцію сорок шостого аукціону відрізняє ряд визначних робіт із приватних збірок видатних діячів української літератури ХХ ст. Так, з однаковим естімейтом в $15-20 тис. виставлять картини Тетяни Яблонської: «Пізня осінь», 1979 року та «Старі верби», 1975 року. Ці роботи мисткині, а також яскраве полотно Миколи Глущенка «Відпочинок» (робота була представлена на персональній виставці автора в 1976 році та опублікована в каталозі проекту), раніше належали письменнику, герою України Павлу Загребельному. А одним з найважливіших лотів аукціонної колекції стане твір Сергія Васильківського «Верховий» (естімейт $20-25 тис.), що донині був у власності родини поета Максима Рильського. Цікаво, що збереглася світлина самого Рильського, який працює в своєму кабінеті, а на тлі можна побачити виставлену на торги роботу Васильківського.
«Золотое Сечение» проведе аукціон виняткових творів визначних митців з колекцій відомих діячів культури

Класичний живопис представить всесвітньо визнаний художник Іван Айвазовський. За його живописний твір «Паровий фрегат в місячну ніч» (XIX ст) з естімейтом $30-40 тис. можна поборотися починаючи з привабливої стартової ціни в $18 тис. Для порівняння — на аукціонах Sotheby’s та Christie’s твори Айвазовського продаються за мільйони доларів. Крім того, в блоці класичного мистецтва виставлять роботи таких митців як Давид Бурлюк та Юхим Чепцов.

Серед топ-лотів розділу сучасного мистецтва аукціону — морський пейзаж Анатолія Ганкевича, виконаний в унікальній манері, наче створений в техніці мозаїки (естімейт $12-15 тис.). Крім того, вражаючий рельєф Олександра Сухоліта на традиційну для автора тему материнства (естімейт $5-7 тис.); скульптура Назара Білика, що може стати вигідною інвестицію, адже роботи Білика щорічно ростуть у ціні. Учасників торгів без сумніву зацікавить витончений натюрморт з камелією (естімейт $5-7 тис.) Валерії Трубіної, представниці «нової хвилі» українського сучасного мистецтва. А також об’ємна робота Романа Мініна із символічним зображенням народження шахтаря та яскравий пейзаж сучасного послідовника традицій закарпатської художньої школи Михайла Деяка. Обидві роботи з естімейтом у $6-8 тис.).

Подивитися повний каталог лотів та прийняти участь в аукціоні можна на сайті www.gs-art.com. Аукціон завершиться 1 грудня о 19:00.

Організатори

Схожі заходи

«Johnson& Johnson» - галерея «Imagine Point»
виставка 03 December - 09 January

«Johnson& Johnson» – галерея «Imagine Point»

Галерея Imagine Point 1586
«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» - Галерея «Триптих Арт»
виставка 27 November - 24 December

«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» – Галерея «Триптих Арт»

Галерея «Триптих Арт» 1663
«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» - Галерея «Артсвіт»
виставка 27 November - 30 January

«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» – Галерея «Артсвіт»

Галерея «Артсвіт» 1667
M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії
виставка 17 December - 21 January

M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії

M17 Contemporary Art Center 1072
ЩЕ

Коментарі