Національний музей Тараса Шевченка: Ольга Чернецька “В ритмі міста”

Коли

31 January - 12 February

Де

Національний музей Тараса Шевченка бул. Шевченка, 12.

Вартість

25 грн

Ольга Чернецька – молода українська художниця; навчалась в Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Малює та пише олією з дитинства. Українська Революція гідності стала справжнім творчим поштовхом для художниці – з 2013 року вона активно виставляється в Україні та закордоном, де її роботи стрімко отримують популярність та визнання.

Ольга Чернецька
Ольга Чернецька

В 2016 році Ольга Чернецька стала учасницею 31 Chalsea International Fine Art Competition у Нью-Йорку, двох міжнародних проектів Abstract Art в галереї The Brick Lane gallery в Лондоні і Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016.

Ольга Чернецька

Ольга Чернецька працює в жанрі ліричної та геометричної абстракції, пише натюрморти і портрети та займається графікою. Мистецькі пошуки останніх років художниці пов’язані, перш за все, із кольором – субстанцією, яка напряму взаємодіє із сильними емоціями і стає на її полотні потужним енергетичним висловом.

Ольга Чернецька
Ольга Чернецька

В НМТШ Ольга представить живопис і графіку із серій “Ритми міста” та “Інтермеццо”, створених в 2016 році.

В серії “Ритми міста” художниця пише портрет мегаполісу, наповненого метушнею та бурлінням. Але це скоріше ніжний, одухотворений портрет, аніж пейзаж, який відображає всю міць і турбулентність великого міста.

Ольга Чернецька

В ‘Intermezzo’ ритмічні поєднання кольорів безпосередньо натхненні музичними творами. Художниця прагне синтезувати музику і живопис і на її картинах вони звучать в унісон, однак, центральною ідеєю залишається колір як такий, колір як форма і предмет.

Ольга Чернецька

Художниця розповідає: “Мої роботи – це не реальні місця і навіть не вигадані ландшафти. Все це емоційні та психологічні місця – мої внутрішні території. Мої картини роповідають про речі, які поза часом, і я думаю, що пейзаж для більшості з нас є чимось позачасовим”.

Інтерв’ю з художницею читайте за посиланням.

 

Офіційне відкриття виставки та презентація каталогу з обраними роботами художниці відбудеться 3 лютого о 18.00. Акредитація обов’язкова (050 720 03 58, Катерина).

 

адреса: м. Київ, бул. Т. Шевченка, 12

час роботи виставки: щоденно з 10:00 до 18:00 (каса до 17:30)

вихідний день – понеділок

вхідний квиток: 25 грн.

 

 

Довідка:

Ольга Чернецька народилася і живе в Києві. Навчалася в Державній художній середній школі імені Т.Г.Шевченка та закінчила Київську школу мистецтв імені М.І. Вериківського. Брала уроки живопису у відомого українського художника Олександра Животкова, представника нового українського нефігуративного живопису, учасника групи Живописний заповідник. Навчалася іконопису. Закінчила Національну Академію образотворчого мистецтва і архітектури (факультет мистецтвознавства). На її рахунку п’ять персональних виставок в Україні та авторський проект Ukrainian Landscape в галереї Schody (Варшава, Польща).

Дипломант ХІІІ Міжнародної виставки-конкурсу сучасного мистецтва Ukrainian Art Week 2016 (Київ, Україна) та переможець Всеукраїнського конкурсу-стипендії для художників 2016 в номінації “Абстракціонізм”.

Учасниця 31 Chalsea International Fine Art Competition (Нью-Йорк, США), двох міжнародних проектів Abstract Art в галереї The Brick Lane gallery (Лондон, Великобританія) і Contemporary Art Show Spectrum Red Dot Miami 2016 (Mайамі, СШA). Фіналіст онлайн-конкурсу Art Basel Miami Fine Art Competition Larus Gallery (2nd Annual International Fine Arts Competition, Майамі, США).

Організатори

Схожі заходи

yakovec
exhibition 02 February - 20 February

“Міфи та реальність” в Карась Галереї

Карась Галерея 1871
petro-smetana-2017-polotno-oliya-akril-emali-lak-100-h-160
exhibition 03 February - 16 February

Живописний проект Петра Сметани «Сажа» в Триптих Арт

Галерея «Триптих АРТ» 2081
glazed-madonnas-persens
exhibition 02 February - 25 February

Артём Андрейчук (Kaffelman) «Perfection»

Бар RAW 2025
ЩЕ

Коментарі