Bondero. «Українська готика»

Коли

28 February - 13 March

Де

Аукционный дом "Золотое сечение" вул. Л. Первомайського, 4

Вартість

Бесплатно

З 28 лютого по 13 березня у столичному арт-просторі «Золотое Сечение» (вул. Л. Первомайського, 4) пройде виставка живопису «Українська готика» за авторством відомого одеського митця Bondero.

Організатори експозиції – аукціонний дім «Золотое сечение» та Фонд ArtHuss. На виставці буде представлено близька 15 робіт автора. Вхід – вільний.

 14

«Тимчасова послідовність, реалізована у даному проекті, – від живопису «минулого» до технологій майбутнього – це спроба стабілізувати мислення людини, створити нехаотичну послідовність естетичного та візуального занурення у реальність без втрати самоконтролю», – розповідає про свій проект Bondero.

Автор як завжди працює на перетині жанрів та сенсів. Його роботи сповнені іронії, у них відбувається неочікуване поєднання тем та сюжетів.

Bondero народився у Баку. Закінчив Бакинське державне художнє училище (живопис) та Московську академію дизайну ім. Строганова (промисловий дизайн). Живе та працює в Одесі.

На його рахунку 17 персональних та більше 50 групових експозицій у різних країнах світу.

Деталі на сторінці події.

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

Довідка про фонд ArtHuss:

Фонд культурних ініціатив ArtHuss засновано у 2013 році. Місія Фонду – популяризація сучасного українського мистецтва в першу чергу в середовищі соціально відповідального бізнесу, а також серед широкого загалу, який прагне самовдосконалення і особистісного розвитку. Фонд  ініціює, підтримує і організовує виставкову діяльність з залученням сучасних українських мистців, веде активну видавничу діяльність, завдякі якій українська аудиторія має змогу знайомитися з сучасним мистецьким контентом.

Організатори

Схожі заходи

yakovec
exhibition 02 February - 20 February

“Міфи та реальність” в Карась Галереї

Карась Галерея 1885
petro-smetana-2017-polotno-oliya-akril-emali-lak-100-h-160
exhibition 03 February - 16 February

Живописний проект Петра Сметани «Сажа» в Триптих Арт

Галерея «Триптих АРТ» 2104
glazed-madonnas-persens
exhibition 02 February - 25 February

Артём Андрейчук (Kaffelman) «Perfection»

Бар RAW 2111
ЩЕ

Коментарі