Замовити книгу "Пройти крізь стіни". Марина Абрамович

«Grammar. Fix.» в Voloshyn Gallery

Коли

20 December - 26 January

Де

Voloshyn Gallery Київ, вул. Терещенківська, 13,

Вартість

Бесплатно

«Grammar. Fix.» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Grammar. Fix.» Івана Світличного.

Констатуючи, що наразі перед людством постають непередбачені задачі, автор працює в площині таких питань: Що визначатиме статус твору мистецтва та становитиме нову візуальність у майбутньому? Яким буде наше сприйняття навколишнього середовища? Якими будуть нові пріоритети? Ці питання він прагне вирішити через серію проєктів, фіналом яких має стати перфоманс.

Іван Світличний

Інсталяція «Grammar.Fix.» є проміжною ланкою в цій серії та послідовним продовженням проєкту «Script», що було представлено в PinchukArtCentre у 2018 році. В роботі «Script» автор зосереджувався на накопиченні даних для створення сценарію майбутнього перфомансу, тоді як в проєкті «Grammar.Fix.» Світличний опрацьовує ці дані. Фокусуючись на розпізнаванні частин візуальної мови, в інсталяції «Grammar.Fix.» автор використовує графічні малюнки та нові медіа — світло, звук й відео.

Проєкт створено у 2019 році та експонується вперше.

Іван Світличний

Про автора:

Іван Світличний народився у 1988 році у Харкові. У 2012 році закінчив Харківську державну академію дизайну та мистецтв (факультет станкової та монументальної скульптури). У 2010 році став засновником і куратором творчого експозиційного центру TEЦ (Харків), а в 2013 році – співзасновником експозиційного середовища Shuhliada – платформи для підтримки незалежних мистецьких проєктів. З 2015 року – учасник «Інституції нестабільних думок».

Світличний брав участь у Венеційській бієнале в рамках проєкту «Парламент» (Український павільйон, 2017 рік). Учасник фестивалю мистецтва та цифрової культури transmediale Vorspiel 2018 року. У різні роки був номінантом премії Pinchuk Art Prize.

У 2018 році Світличний став володарем Премії ім. Казимира Малевича. Роботи автора є в колекціях Національного художнього музею України, Cittadellarte-Fondazione Pistoletto, а також у приватних колекціях. Нині автор живе та працює у Києві.

Організатори

Схожі заходи

«ТІЛО. ДОТИК. СЕНС» в мистецькому центрі «Шоколадний будинок»
виставка 24 January

«ТІЛО. ДОТИК. СЕНС» в мистецькому центрі «Шоколадний будинок»

МЦ «Шоколадний будинок» 131
Голоси любові. Арсен Савадов
виставка 09 February - 31 March

Голоси любові. Арсен Савадов

M17 Contemporary Art Center 180
«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»
виставка 23 January - 09 February

«It`s just a dream I had in mind» в ЦСМ «Білий Світ»

ЦСМ «Білий Світ» 167
oleksandr-suholit-zelene-2019-polotno-oliya-40h50
виставка 18 January - 07 February

«Світи Сухоліта» в галереї «Триптих АРТ»

Галерея «Триптих АРТ» 117
ЩЕ

Коментарі