marinaabr-1400x90

Баєт Росс Сміт “Discernment” в America House

Коли

08 February - 03 March

Де

America House Kyiv м. Київ, вул. М. Пимоненка, 6

Вартість

Бесплатно

America House Kyiv запрошує відвідати виставку Баєта Росса Сміта “Discernment”, що триватиме з 8 лютого до 3 березня 2018 р.

З англійської “discern” перекладається як вміння розрізняти та розпізнавати. “Discernment” – вміння сприймати та розуміти людей, речі або ситуації ясно та без попередніх суджень.
1Виставка “Discernment” молодого американського медіа-художника Баєта Росса Сміта досліджує питання стереотипного та упередженого мислення, проблеми ідентичності та складність міжкультурної комунікації. Роботи, представлені на виставці, аналізують взаємодію людей в суспільстві і закликають нас замислитись над характером свого сприйняття навколишнього світу.

Виставка включає декілька проектів художника, створених із використанням різних медіа: фотографії, віртуальної реальності, відео-інсталляції. Серед яких, серія “Наш тип людей” досліджує те, як одяг, раса/етнічна приналежність, стать, колір шкіри впливають на наше розуміння ідентичності, цінності та характеру. Як глядач проектує свої власні культурні упередження на кожне зображення, коли контекст для оцінки та розпізнавання людини на фотографії відсутній. А інноваційний трансмедійний проект “Question Bridge: Black males” («Міст запитань: чорношкірі чоловіки») демонструє щирий діалог між членами спільноти чорношкірих чоловіків з різних куточків Америки, та спрямований на руйнування стереотипів та упередженого ставлення до чорношкірих громадян в американському суспільстві. 

Bayeté Ross Smith Баєт Росс Сміт є митцем, фотографом, мультимедіа-художником та кінематографістом із району Нью-Йорка Гарлем. Свою кар’єру він розпочав як фотожурналіст у компанії «Найт Ріддер» (Knight Ridder). Баєт зараз є слухачем курсу підвищення кваліфікації TED, третій рівень. Він працював мультимедіа-художником та автором видань NY Times та POV. Як митець Баєт демонстрував свої роботи в різних куточках світу за підтримки Смітсо́нівської установи (Smithsonian Institution), Художньої комісії Сан-Франциско, Бруклінського музею, Оклендського музею Каліфорнії, Центру Шомбурга, фото-фестивалю Unseen Photo Festival (Амстердам), Гете Інституту (Гана) та Захентської національної академії мистецтв (Польща), серед багатьох інших. Його колаборативний проект «На ходу» (“Along The Way”) та «Міст запитань: чорношкірі чоловіки» (“Question Bridge: Black Males”) було представлено на різноманітних фестивалях, серед яких кінофестиваль незалежного кіно «Санденс» (Sundance Film Festival). До його звитяг належить стипендія на навчання у TED, нагорода «Безмежність» Міжнародного центру фотографії та стипендія фонду Jerome Foundation. Він є членом професорсько-викладацького складу Міжнародного центру фотографії та Нью-Йоркського університету і помічником керівника програми неприбуткової ініціативи «Королі проти насильства» (Kings Against Violence Initiative), організації з попередження насильства на базі лікарні та школи у районі Нью-Йорку, Бруклін. 

Відкриття: 8 лютого 2018, 18:30
Тривалість: 8 лютого – 3 березня, 2018
Художник: Баєт Росс Сміт
Куратор: Аліна Комісар

Не забудьте паспорт або посвідчення водія.

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/1609217469127664/

Організатори

Схожі заходи

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery
виставка 18 January - 10 February

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 58
plakat
виставка 10 January - 10 February

Перша Міжнародна Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio” – Львів

Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Б. Возницького 58
«Кордони існування» в галереї Арствіт
виставка 17 January - 02 March

«Кордони існування» в галереї Арствіт

Галерея "Артсвіт" 58
«Дуже кольорові картини» в White World
виставка 05 January - 23 January

«Дуже кольорові картини» в White World

White World 101
ЩЕ

Коментарі