Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» – Київська картинна галерея

Коли

06 February - 16 February

Де

Київська картинна галерея Київ, вул. Терещенківська, 9

Вартість

99 грн

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея

Національний музей «Київська картинна галерея» запрошує на персональну виставку всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету».

Хань Юйчень – всесвітньовідомий китайський художник, каліграф, фотограф, заслужений професор і засновник музею європейського живопису 19-го століття в місті Ханьдань (Хебей, Китай). На виставці  в Києві Хань Юйчень особисто представить 49 своїх робіт!

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея

Роботи цього знаного у світі художника входять до державних і приватних колекцій в усіх куточках світу: від Національного музею Китаю в Пекіні до колекції колишнього президента Франції Ніколя Саркозі.

Головна тема української виставки митця – Тибет, з його захоплюючими пейзажами, фантастичними монастирями, високими горами, древніми загубленими містами, його давньою культурою та самобутніми мешканцями. Більшість робіт ілюструють буденне життя мешканців Тибету: ченців, паломників, простих трудівників.

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея
Хань Юйчень

Хань Юйчень завжди захоплювався Тибетом. За останні десять років художник неодноразово перетинав гірську місцевість та долини у підніжжя найвищих гір світу, зупиняючись в тібетських родинах та відвідуючи пасовища. Таке близьке знайомство проявляється на полотнах художника. Митець називає цей сніжний та містичний регіон втіленням царства «чистоти». «Тібетці – скромні та чіпкі люди, їхні очі сповнені доброти… Краса Тибету полягає у його людях, які живуть щасливо ти мирно, але інтенсивно та пристрасно. Їхнє щастя рухає мною, тому я намагаюся приносити радість іншим людям» – говорить Хань Юйчень..

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея

Майстерне володіння формальними та технічними засобами дозволяє художнику відобразити силу світла, яскравість фарб та атмосферну пишність висот, а також з потужним реалізмом задокументувати буденне життя в природних умовах із збереженням кочових, пастирських, чернечих та соціальних традицій регіону. Результатом є багате зібрання індивідуальних та групових портретів, які з яскравими та дуже природними акцентами говорять нам про екзистенційну та духовну долю людей «даху світу», про дивовижну стійкість до екстремальних кліматичних умов, але, перш за все, про їхню духовну силу, про містичні схильності та колективну душу, пронизану яскравістю неба та чистотою землі і повітря. На цих полотнах – Тибет народів великих етнічних груп, у центрі яких завжди лежить глибока буддійська релігійність.

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея

Хань Юйчень також працює у напрямку традиційного китайського живопису на папері та каліграфії, використовуючи стародавні техніки. Митець професійно оволодів західним мистецтвом олійного живопису, зображуючи своїх товаришів по роботі у найбільш важкий та трагічний період власного життя. Визначний талант не дозволив Ханю Юйченю відмовитися від мистецтва у складні часи для своєї родини, яку було репресовано владою в роки «культурної революції». Художник був змушений тяжко працювати в молоді роки – він став успішним підприємцем, що дозволило йому пізніше присвятити себе мистецтву. Свій талант Хань Юйчень активно розвивав з часів свого першого візиту до студії відомого художника Чжана Веньсіна у Пекіні.

Хань Юйчень «Мистецтво Тибету» - Київська картинна галерея

Організатор першої персональної виставки Хань Юйченя у Києві – компанія Ukraine International Media Culture (UIMC) спільно з Національним музеєм «Київська картинна галерея». «Це перша персональна виставка всесвітньовідомого китайського художника Ханя Юйченя у Києві. Я впевнений, що ця подія стане ще одним кроком на шляху до масштабування культурного обміну між Україною та КНР та надасть можливості для реалізації спільних культурних проектів у майбутньому. Всі кошти, отримані від продажу вхідних квитків, компанія UIMC планує передати на благодійність» – зазначає Лю Юйдань, директор UIMC.

Квитки: 99 грн.: https://kiev.karabas.com/han-yujchen-isskustvo-tibeta

Виставка відкрита для відвідування з 6 по 16 лютого в Національному музеї «Київська картинна галерея» за адресою: вул. Терещенківська, 9

Режим роботи: понеділок та четвер – вихідні; решта днів – 10.00-18.00 (каса до 17.00)

Організатори

Схожі заходи

Портрет художника. Анатолій Криволап - Академія мистецтв України
виставка 30 September - 28 October

Портрет художника. Анатолій Криволап – Академія мистецтв України

Академія мистецтв України 11437
«Відродження» - виставка Лери Літвінової у Музеї видатних діячів української культури
виставка 26 August - 26 October

«Відродження» – виставка Лери Літвінової у Музеї видатних діячів української культури

Музей видатних діячів української культури 11568
ЩЕ

Коментарі