marinaabr-1400x90

Олександр Ляпін. “Нестійкі об’єкти” в арт-центрі “Я Галерея”

Коли

18 April - 07 May

Де

Арт-центр "Я Галерея" Київ, вул. Хорива, 49-Б

Вартість

Бесплатно

lyapin_11-04_web

Арт-центр “Я Галерея” запрошує на виставку Олександра Ляпіна “Нестійкі об’єкти”, що пройде з 18 квітня по 7 травня 2018 року.

«Нестійкіоб’єкти» дуже важливі – вони є суттю часу, плоттю ситуації, амплітудою настрою, рятівними маятниками. Щоб зрозуміти Нестійкіоб’єкти, спочатку треба зрозуміти себе. Нестійкийоб’єкт – це що, різновид наркоти або якась математика заумна? Ні! Це дзеркало, в якому відображене буття і це ліки від нестійкої позиції спостерігача Нестійкогооб’єкта.

25g

Коли хтось вештається, ми тверднемо і вся наша непевна позиція трансформується в Нестійкийоб’єкт, який у свою чергу перетворюється в зміст того, від чого виникає нестійкість.

Ми анонсували новий продукт: Нестійкийоб’єкт, який завжди з вами. Як витягти насінину з яблука, не чіпаючи плід? Як виглядає плеск однією долонею? Якщо ти – Нестійкийоб’єкт, хто це зрозуміє? Ці питання – абсурд? Суть – нонсенс? Відповідей немає.

nogirukiznayshlisobiskladnogogolovnogokolyuchogo-2017-mishana-tehnika

З аналогічним успіхом можна намагатися знайти, що краще – Нестійкийоб’єкт або надійні і зручні чоботи. Нестійкийоб’єкт краще, бо він ваше Alter ego. І в разі нестійкої ситуації він прийме удар, призначений для вас, візьме на себе біль, і встоїть за рахунок своєї нестійкості.

Можна безкінечно спостерігати за тим як хитається Нестійкийоб’єкт, слухати як він скрипить, як стукають, відвалюються від нього частини і т.д.. І це корисно, адже ви розумієте, що все це відбувається з Нестійкимоб’єктом, а не з вами. Нестійкий об’єкт починають цінувати і шанувати тільки втративши його, тому – ви одразу ж стаєте Нестійким об’єктом.

podorozh-plyamistoyi-divchini-v-marenni-rozhevoyi-kvitki-yaku-vona-ponyuhala-2017-mishana-tehnika

Нестійкийоб’єкт – маленька частина величезного колажу, який називається “життя на Землі”. Але він важлива частина, бо без нього Стійкі об’єкти просто припинять існування, так як немає альтернативи.

Якщо половина твого життя – Нестійкийоб’єкт, то як визначити, яка це половина? А ось тут може статися так, що є ще одна особистість, яка керує Нестійкимоб’єктом під час нашої відсутності. Спробуйте встановити з нею контакт. Складність даного положення полягає в тому, що ви не можете бути відсутнім. І якщо з’являється інша особистість, то вона швидше за все вами і є, а ви разом і складаєте Нестійкийоб’єкт.

travyanik-verhovniy-bog-vselyakoyi-travi-ta-tih-scho-v-niy-hovayutsya-2018-mishana-tehnika

Ви стаєте Богом трави, Мандрівником по чужим мріям, Наїзником на дійному комарі, Власником колючого … Нестійка реальність, нестійка нереальність – стають вашим буттям і ритмом проживання. Якщо ви бачите як коливається Нестійкийоб’єкт, значить ви живі, значить у вас все попереду, значить ви стійкі.

Нестійкийоб’єкт проривається в реальне життя і настає його відродження як процесу.

Олександр Ляпін

Організатори

Схожі заходи

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery
виставка 18 January - 10 February

«The World of Icons» в Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery 58
plakat
виставка 10 January - 10 February

Перша Міжнародна Трієнале Малих Форм Графіки “Intaglio” – Львів

Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Б. Возницького 58
«Кордони існування» в галереї Арствіт
виставка 17 January - 02 March

«Кордони існування» в галереї Арствіт

Галерея "Артсвіт" 58
«Дуже кольорові картини» в White World
виставка 05 January - 23 January

«Дуже кольорові картини» в White World

White World 101
ЩЕ

Коментарі