Замовити книгу "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі". Вілл Гомперц

«Terra Incognita» – GALLERY 83

Коли

23 June - 01 July

Де

GALLERY 83 Київ, вул. Тарасівська, 3-А

Вартість

Бесплатно

avatar-dlya-podi-yi-1

У червні GALLERY 83 презентує другу персональну виставку Ленни Шарашидзе «Terra Incognita».

Виставка Ленни Шарашидзе Terra Incognita –  це ліричний відгук, своєрідне послання, з обережністю вкладене в стрічку часу, що повільно згортається. Відкрити це послання може кожний – за допомогою символів, знаків, підказок, що розкидані експозиційним периметром, знайти в ньому власні емоцію і відгук.

«Terra Incognita» - GALLERY 83

Виставка включає в себе більше 20  фотографій, відео- арт (6.59 хвилин) та лімітовану колекцію принтів на шовку. Підготовка велася більше року, і такий масштабний проект в області фотографії –  абсолютно новий досвід  для художниці, свого роду Terra Incognita.

Виставка стала завершенням черги коротких, яскравих мандрівок протягом останніх двох років,  найемоційнішою з яких стала подорож Португалією. Ця країна у більшості асоціюється з сумними, не завжди зрозумілими за змістом словами саудаде, фаду, фатум. Та водночас Португалія- це Океан, дивовижна  архітектура, незабутні історії, наповнені музикою. Все це розмаїття сплелося в єдиний смисловий вузол,  який набув формату повноцінного проекту, та продовжує пульсувати і наповнювати простір галереї шумом прибою.

«Terra Incognita» - GALLERY 83

«…захотілося поділитися своїми відчуттями краси світобудови і крихкості буття, якими просякнуто все в цій частині земної кулі;  поділитися так,  щоб кожний відвідувач зміг насититися парадоксальним поєднанням ніжності і стійкості одночасно… Погляд упав на старі дахи, які час вкрив квітами неймовірного синього кольору…  Спало на думку, що Тerra Incognita – це не тілько невідоме, але й те, що було невідомим колись, а тепер – подає знаки з минулого… Цікаво було грати поняттями. Наприклад, Terra, що в перекладі означає земля, грунт, продукт вивітрювання твердих гранітних порід  – звідси є логічними зображення землі, піску, скель- і  Terra Incognita –  невідома земля, якою мені хотілося позначити метафоричну сутність моменту, що відбувається тут і тепер для кожного.».

З Вікіпедії: Саудаде (порт. Saudade) — емоційний стан, який можна описати як складну суміш світлого суму, ностальгії за втраченим, туги за нездійсненним і відчуття тлінності щастя. Саудаде висловлює тугу від незворотної втрати чогось дорогого серцю…

«Terra Incognita» - GALLERY 83

Саудаде не сприймається як негативне явище, а несе в собі відтінок благородної світлої романтики…, можливо, походить від того ж латинського кореня, що й solitudo, що в перекладі означає самотність.  Виявом саудаде в музиці є традиційний португальський стиль фаду.

Виставка триватиме з 23.06.20 по 1.07.20.

 

GALLERY 83

Кіїв, вул. Тарасівська, 3-А, код на вхідних дверях-4.

www.gallery83.space

art.gallery83@yahoo.com

+38 063 2448682

Організатори

Схожі заходи

«Johnson& Johnson» - галерея «Imagine Point»
виставка 03 December - 09 January

«Johnson& Johnson» – галерея «Imagine Point»

Галерея Imagine Point 1792
«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» - Галерея «Триптих Арт»
виставка 27 November - 24 December

«GNOSSIENNE. Аліна Бачуріна, Женя Шень» – Галерея «Триптих Арт»

Галерея «Триптих Арт» 1877
«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» - Галерея «Артсвіт»
виставка 27 November - 30 January

«Оголені. Сергій Алієв-Ковика» – Галерея «Артсвіт»

Галерея «Артсвіт» 1882
ЩЕ

Коментарі