Дія, Monobank, Ribas: топ-5 книжок про незамінний український сервіс

chernozem.info 24.01.2024

Із початком повномасштабного вторгнення мільйони українців примусово евакуювалися в європейські країни, США або Азію. Після повернення люди обговорювали бездоганний український сервіс і порівнювали із закордонним.

Відтак дедалі частіше було чути ідею зробити словосполучення «український сервіс» сталим, поширити його та вийти на рівень, де світовий ринок навчався би в українського.

Пропонуємо вам підбірку книг, на які можна спиратися, досліджуючи сферу українських сервісних послуг.

 

  1. «Більше, ніж сервіс» Артур Лупашко

Історіями діляться перші обличчя компаній — Михайло Федоров (Дія), Володимир Поперешнюк (Нова пошта), ресторатори Алекс Купер та Євген Клопотенко, архітектор Слава Балбек та багато інших. Книга про те, як краще зробити, та чого варто уникнути. Від засновника Ribas Hotels Group про сьогодення бізнесу.
bilshe-nizh-servis

  1. «Управління знаннями» Тетяна Гутникова

Книга від Harvard Business Review написана 1996 року, але її поради актуальні і зараз. Тут детально викладено думку про важливість управління навичками та досвідом співробітників. Тільки завдяки успішному керуванню можна досягти швидкого пристосування до нових технологій та умов праці.
«Управління знаннями» Тетяна Гутникова

  1. «10 успішних українських брендів» Богдан Ославський

Не всі готові ділитися своїми кризовими ситуаціями, але насправді це — зірковий час для феноменальних рішень компанії. Про натхненну працю заради послуг, якими можна пишатися, розказують FEDORIV, Tabletochki, OKKO та інші.
«10 успішних українських брендів» Богдан Ославський

  1. «Приватна історія», Андрій Яницький, Грехем Стек

Автори розповідають про 25 років розвитку одного з перших українських комерційних банків — банку, що першим запровадив сучасні цифрові технології для обслуговування клієнтів. Те, з чого починали та як прийшли до найбільшого банку за розмірами активів в Україні, можна дізнатися з видання.
«10 успішних українських брендів» Богдан Ославський

  1. «HoReCa» Тетяна Ткаченко (2 томи про готелі та про ресторани)

Книга видавництва «Київський національний торговельно-економічний університет» написана для тих, хто цікавиться втіленням ідеї побудови бізнесу та грамотним формуванням концепцій. У виданні викладені проєктування операційних, сервісних та управлінських процесів, а також формули ефективного керування фінансовою частиною.

«HoReCa» Тетяна Ткаченко (2 томи про готелі та про ресторани)

Найновіші дані викладені в книзі «Більше, ніж сервіс», оскільки торкаються усього періоду трансформації бізнесів: від періоду коронавірусу до воєнного стану України.

Артур Лупашко, який впроваджує в своїх готелях Ribas найсучасніші рішення, зібрав досвід двадцяти топових українських компаній, що добре знаються на сервісній галузі. Книга дозволяє читачу ознайомитися з реальними кейсами міжнародних та українських компаній: Нова пошта, Дія, Планета Кіно, goodwine і ще низки.

Зазначимо, що при замовленні книги ви також берете участь у благодійності — 50 гривень з кожного видання автоматично переходить у фонд «Повернись живим» на допомогу ЗСУ.

Отже, читачі вже придбали 686 книжок, а на благодійні цілі фонду «Повернись живим» направлено 34 300 гривень.

Замовити книгу та підтримати ЗСУ можна на сайті Ribas Hotels Group.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:

Коментарі