Перша дизайн-конференція в Україні з початку повномасштабного вторгнення відбудеться 22 жовтня у Львові

chernozem.info 10.10.2023

Перша дизайн-конференція в Україні з початку повномасштабного вторгнення відбудеться 22 жовтня у Львові

“Дизаріум: дизайн в складні часи” – простір дизайну і медіа Pixlab організовує першу дизайн конференцію з початку повномасштабного вторгнення. Захід має на меті об’єднати дизайн спільноти в кризовий час для обговорення викликів сьогодення, в цьому організаторам допоможуть досвідчені спікери з України та за кордону.

“Цією конференцією ми хочемо надихнути, об’єднати і поділитися досвідом. Для нас важливо започаткувати трансформаційні процеси у сфері дизайну в такі непрості часи, донести як дизайн може покращити якість життя людини, роблячи його більш функціональниим, комфортним, зручним та привабливим. А також ми хотіли б підтримати наших захисників та зібрати донати на підтримку ЗСУ завдяки нашому заходу“ коментує Юрій Бакай, керівник Pixlab, головний координатор дизайн-конференції Дизаріум

 

Серед перших оголошених спікерів конференції вже є: співзасновник Smashing Magazine Vitaly Friedman, засновник інклюзивного бренду Pohuy Рос Сатана, засновник студії дизайну HAPPY Володимир Блажівський, Thierry Brunfaut креативний директор у інтернаціональній мережі Base Design, керуючий партнер Vintage Web Production Євген Кудрявченко та багато інших. А також кожен спікер поділиться лотом для розіграшів між відвідувачами для того аби зібрати максимальну суму донатів.

Перша дизайн-конференція в Україні з початку повномасштабного вторгнення відбудеться 22 жовтня у Львові

“Ми шукали дизайнерів-практиків, які горять своєю роботою, діляться нею та шукають шляхи як за допомогою дизайну можна змінити суспільство на краще. Також нам було важливо, щоб ми самі знали та хотіли б прийти на лекцію спікера, тому гарантуємо, що буде цікаво!” – додає Юрій Бакай, керівник Pixlab, головний координатор дизайн-конференції Дизаріум.

 

Захід є безкоштовним та має благодійну мету, саме тому, потрібна попередня реєстрація. На локації !FEST Republic, де відбудеться захід, гості зможуть взяти участь у розіграшах лотів від спікерів, виручені кошти з яких підуть на допомогу армії.

Довідка:

Дизайн-конференція “Дизаріум” організовується першим в Україні простором дизайну та медіа Pixlab, що входить в мережу молодіжних просторів ТВОРИ! за підтримки UNICEF, ELEKS, SIGMA, Ukranian Digital Design United, Happy.

________________________________________________________

Більше про мистецтво, дизайн та стиль життя — у книжках:

Теми дизайн

Матеріали на схожі теми

Коментарі