1400x90-arthuss-2

Студенти Projector Institute створили перший в Україні анімаційний альманах «What I love»

chernozem.info 27.06.2022

Студенти Projector Institute створили перший в Україні анімаційний альманах «What I love»

Молоді режисери-аніматори презентують перший трейлер альманаху «What I love». Прем’єра ролика пройшла на українському стенді на Міжнародному анімаційному фестивалі в Аннесі (Франція). Проєкт отримав схвальні відгуки та позитивну критику стосовно якості робіт українських аніматорів і різноманіття стилів.

«What I Love» — це серія короткометражних мультфільмів, створений студентами Projector Institute під керівництвом куратора курсу Олега Маламужа, у доробку якого робота над українськими мультфільмами «Мавка», «Викрадена принцеса» та «Роксолана».

Робота над альманахом «What I Love» розпочалася ще у 2021 році в межах річної навчальної програми з режисури анімації. Головна ідея та мета проєкту — дати можливість молодим і амбітним українським аніматорам проявити себе в Україні та світі.

Студенти продовжували працювати над втіленням ідей навіть після початку повномасштабної війни. Як результат — одинадцять анімаційних проєктів на фінальних стадіях виробництва. Усі історії мають різний характер, стиль малюнку та сторітелінг.

«Цей проєкт створений, щоб допомогти молодим студентам-режисерам розповісти про себе, донести свої історії до великої аудиторії. Формат альманаху як раз ідеально підходить під це завдання. Кожен режисер зібрав невелику групу зі студентів курсів 2D анімації, сторібордингу, та візуального сторітелінгу. Ми йшли до завершення проєктів, але війна частково зупинила процес. Наразі команди перезапустилися і групи допрацьовують анімаційні фільми попри війну», додає режисер та куратор курсу Олег Маламуж.

• Подивитися трейлер проєкту можна за посиланням.

________________________________________________________

Більше про анімацію — у книжках:

  • «Анімація: Посібник з виживання» Річард Вільямс. Концентрат досвіду найкращих майстрів галузі в доступному викладі — книга-мрія для будь-якого професіонала-початківця та настільна “Біблія аніматорів”.
  • «Мальована анімація з Престоном Блером». Справжня класика від Майстра — у лаконічній формі в книжці викладено найважливіші правила доброї анімації, основи, що лишатимуться актуальними незалежно від розвитку технологій.
  • «Анімація» Ендрю Селбі. Крім збалансованого поєднання теорії та історії анімації, ви знайдете тут практичні поради для початківців: починаючи від оформлення портфоліо й принципів ефективної самопромоції й закінчуючи написанням мотиваційного листа та підготовкою до співбесіди.
  • «Світова історія анімації. Книга перша: Від початку до Золотої доби» Джаннальберто Бендацці. Історія світової анімації.
  • «Історія анімації: Як народжується мистецтво» Нікіта Кравцов. Для тих, хто працює чи мріє працювати в цій перспективній галузі, ознайомитися з «Історією анімації» просто необхідно.

Матеріали на схожі теми

Коментарі