1400x90-arthuss-2

UFW та BRITISH COUNCIL: ОPEN CALL для ДИЗАЙНЕРІВ

chernozem.info 25.08.2017

UKRAINIAN FASHION WEEK ТА BRITISH COUNCIL ОГОЛОШУЮТЬ OPEN CALL ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ, що стануть учасниками бізнес-воркшопів від британських менторів.

Fashion DNA Ukraine

Fashion DNA – спільна програма Ukrainian Fashion Week та Британської Ради в Україні в галузі моди, яка була заснована у 2015 році. Програма втілюється спільно з London Fashion Week, British Fashion Council та London College of Fashion. Завдяки участі у програмі українськи дизайнери вже двічі представили власні колекції в рамках London Fashion Week.

Мета програми – відкривати, підтримувати та відзначати молодих талановитих fashion-дизайнерів, сприяючи тому, щоб вони налагоджували міжнародні зв’язки та набували професійного досвіду.

У 2017-18 метою Fashion DNA:Ukraine є озброїти молодих українських дизайнерів навичками та знаннями у продажах, зосередившись на e-commerce, а також надати практичний досвід у креативному контексті через digital-проект. Експерти з Великої Британії будуть присутні на кожному етапі проекту, з моменту відбору учасників до втілення digital-активації.

Для участі у відборі необхідно заповнити електронну форму  (обов’язково англійською мовою).

ДЕДЛАЙН: 29 вересня

До участі приймаються заявки від молодих prêt-a-porter брендів, які працюють на ринку не більше 6 років, з мінімальним терміном роботи на ринку в 1 рік, та 1-2 рітейлерами.

Відбір здійснюють Міжнародний відділ Ukrainian Fashion Week та British Council. Результати відбору будуть оголошені у жовтні 2017 року.

З приводу усіх питань звертайтесь до керівника проекту – Олександри Дімітрієвич: international@fashionweek.ua

 

Темы дизайн

Материалы на похожие темы

Она это сделала – Red Dot 2020!
События 30.10.2020

Она это сделала – Red Dot 2020!

CHERNOZEM.INFO 29757
ernesto-neto-gaia-mother-tree
События 20.02.2018

Художник превратит вокзал в джунгли

Stacy Vorozhko 2127
ЕЩЕ

Комментарии