EX-PRODIGY LEEROY THORNHILL ПРИЇДЕ ДО КАНЕВА, ЩОБ ДОБУДУВАТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЦЕНТР

chernozem.info 21.06.2018

shevafest_afisha

На цілу добу з 7- 8 липня місто Канів перетвориться на великий культурний майданчик, на якому вируватиме масштабний благодійний фестиваль SHEVAFESТ.

На 5 локаціях 24 години нон-стоп звучатиме сучасна та автентична музика, читатимуть прозу та вірші, демонструватимуть кіно про Шевченка та Канів, відкриються виставки сучасного мистецтва.

Спеціальним гостем головної сцени фестивалю стане легендарний Лірой Торнгілл ex-PRODIGY. Відомий англієць вперше приїжджає до Канева. Все задля благої мети: збору коштів на закінчення будівництва шевченківського культурного центру.

tobias_sutter_cropfbsmash_hifi_l

Окрім Ліроя на музичній сцені виступлять відомі музиканти з України та закордону: інтернаціональний бенд TANA, Dj Ivano Collalti (Iталія) Pandorum feat Charm Summers, Dj VovKing відіграють сешн-сети Олег Скрипка (Dj O’Skrypka)  та Анатолій Тапольский (Dj Tapolsky).

Але ж музикою фест не обмежиться. На літературному майданчику очікують виступів та автографсесій відомих літераторів Леся Подерв’янського, Івана Малковича, Володимира Цибулька, Софії Андрухович, Андрія Бондар, Ірини Славінської.

В міському кінотеатрі покажуть мультимедійне шоу Free Shevchenko, та тематичні кінострічки, які організатори ретельно підібрали спеціально для фестивалю з допомогою фахівців Довженко-центру та братів Капранових.

В виставковому комплексі Червоне і Чорне відкриється яскрава виставка Олександра Бабака, яка нещодавно вразила Київ, а на новесенької станції  Авто-ріка відбудеться незабутня ніч танцю. І, звичайно, не обійдеться без козаків та автентичної музики, яка гратиме під самісінькою Чернечою горою та параду ретро-машин.

Чому Каневу пощастило стати культурною столицею Украйни на цю добу?

«Канів нерозривно пов’язаний із головним культурним брендом України — народним поетом Тарасом Шевченком. Туристичний потенціал міста – 150 тисяч туристів на місяць. Саме стільки відвідувачів  шевченківського заповідника було ще 30 років тому.

Але кризи початку української незалежності суттєво зменшили туристичний потік, а інфраструктура міста потерпає вже не перше десятиліття. Ми хочемо змінити ситуацію, привернути до міста увагу інвесторів, які побудують тут сучасну інфраструктуру, готелі, мистецькі квартали та учбові кампуси. Одночасно з фестивалем в Каневі пройде форум Ukranian ID, на який приїде багато інвесторів, людей потенційно зацікавлених розвивати місто.  Наша мета – повернути Канів на туристичну мапу світу. І добудова шевченківського культурного центру – лише перший крок на цьому шляху», – коментує організаторка форуму та фестивалю, президент Фонду гуманітарного розвитку Наталія Заболотна.

Фестиваль чекатиме відвідувачів 7 липня та триватиме 24 години нон-стоп.

Організатори обіцяють багато цікавих людей, позитивних емоцій та яскравих вражень.

Квітки можна придбати на сайті.

Всі кошти від продажу квитків цього року підуть на добудову шевченківського культурного центру.

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі