Карась Галерея збирає рисунки кульковою ручкою на А4

chernozem.info 31.10.2018

Карась Галерея збирає рисунки кульковою ручкою на А4

Карась Галерея оголошує збір малюнків на щорічний художній проект «А4, кулькова ручка» який цього року відбуватиметься втринадцяте.

В це складно повірити, але нашому проекту «А4, кулькова ручка» виповнюється 13 років! Ми входимо в цікавий етап такого собі художнього тінерджейства. Проект все більше стає певного роду «особистістю» він живе своїм повноцінним життям, мандрує по містах та виставках, цікавиться модою та архітектурою, музикою та віршами. Його колекція творів налічує приблизно 5000 малюнків кульковою ручкою, серед яких є раритетні роботи митців, що, нажаль пішли з життя. Проект став специфічною аналітичною розвідкою у суспільне підсвідоме, адже кожна візуальна ідея народжується часто спочатку у вигляді монохромної схеми, а вже потім набуває барв та об’ємів, а отже ми маємо унікальну можливість зазирнути творчим людям у голову і зрозуміти якими категоріями вони мислять, як народжується «велике».

Ми приймаємо роботи, обмежені тільки форматом та цього року ми вирішили запропонувати абсолютно необов’язкові, але, тим не менш бажані теми:

  • архітектура;
  • 18+;
  • впізнаваний персонаж.

Роботи на проект приймаються з 1 листопада по 14 грудня 2018 року: поштою, кур’єрською або особистою доставкою у Галерею за адресою: «Карась Галерея», м. Київ, 04070, Андріївський узвіз, 22-А
Пн.-Пт. 12-18:00.

Детальніше ознайомитись з проектом та подивитися архів робіт можна на офіційній сторінці проекту www.facebook.com/A4.ballpoint

Для попереднього розгляду приймаються зображення творів на a4.ballpoint@gmail.com

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі