Український Клуб Колекціонерів Сучасного Мистецтва організував приїзд до Києва меценатів Ludwig Museum

chernozem.info 16.02.2019

kzo_7293

Українські колекціонери сучасного мистецтва: Юрій Когутяк, Зенко Афтаназів, Михайло Царьов, Борис Гриньов та Андрій Адамовський вирішили об’єднати свої сили і ресурси, створивши в грудні 2018 Клуб Колекціонерів. Одна з пріоритетних цілей діяльності ком’юніті – інтегрувати мистецтво України в історію світової культури.

Усвідомлюючи важливість культурної дипломатії і силу синергії, Український Клуб Колекціонерів Сучасного Мистецтва організував приїзд до Києва меценатів Ludwig Museum з Кельна. Підготував насичену культурну програму для колекціонерів, яка включала в себе арт-бранчі в галереях і знайомство з арт-експертами, відвідування майстерень художників та відкриття виставок, перегляд музейних та приватних колекцій.

Власник одного з найяскравіших зборів українського сучасного мистецтва, Юрій Когутяк показав іноземним гостям свою колекцію і поділився яскравими історіями, які стоять за кожною роботою. В ході прийому відбулася бурхлива дискусія про особливості українського арт-ринку сьогодні, а також про місце, яке займає в ньому колекціонер.

«Ми живемо в дивовижний час, коли всі межі умовні, і немає причин для сумніву, що незабаром Україна затвердить своє місце на культурній мапі Європи. Для цього нам просто необхідно частіше організовувати міжнародні проекти, залучаючи західні художні інституції, налагоджуючи партнерські відносини з іноземними колекціонерами. Ініціюючи подібні прийоми, ми формуємо повагу і цінність до культурної спадщини нашої країни. Думаю, такі зустрічі стануть доброю традицією. »- коментує директор Клубу Колекціонерів Карина Качуровська.

Світ величезний, сучасне українське мистецтво різноманітне, а Клуб Колекціонерів створює середовище для комфортного з ним зіткнення. Пропонуючи вам включитися в цей дивовижний і азартний процес.

_________________________________________________________

Більше про сучасне українське та світове образотворче мистецтво — в книгах:

Матеріали на схожі теми

Коментарі